Anna Skura zdradziła imię córki. Nie wszystkim się spodobało. "Kończąc 18 lat, zmieniłabym je". Odniosła się do tej opinii

Anna Skura, blogerka i jedna z uczestniczek ostatniej edycji programu "Agent-Gwiazdy", kilka dni temu została mamą. Teraz na Instagramie zdradziła imię córeczki. Wzbudziło ono kontrowersje.

Anna Skura i jej mąż, Marek Warmuz, zostali po raz pierwszy rodzicami. W sierpniu tego roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Powitali na świecie córkę.

Anna Skura nadała córce kontrowersyjne imię

Blogerka opublikowała na Instagramie post, w którym zdradziła imiona córki. To Melody Imaan

Poznajcie naszą dziewczynkę Melody Imaan, nową towarzyszkę naszych podróży, która wniosła w nasze życie tyle niespodziewanej miłości i szczęścia. Melody -najmłodsza (prawie) zdobywczyni Aconcagua, dzielna mała podróżniczka, która jeszcze za nim się urodziła zdążyła odwiedzić już prawie 19 krajów na 5 kontynentach odbywając prawie 40 lotów - napisała na Instagramie Skura. 
 

Pod postem pojawiło się tysiące komentarzy z gratulacjami. Ale nie tylko. Sporo osób wypowiedziało się na temat nietypowych imion dziewczynki. 

Ja bym sobie to imię zmieniła kończąc 18 lat, ale to tylko moja opinia, którą, mam nadzieję, mogę wyrazić - napisał jeden z internautów.
Jeżeli MELODY coś tam będzie chciała wrócić do kraju (albo raczej jej rodzice), to dzieci będą się z niej śmiać. Dzieci są okrutne. Ludzie też. Jak widać niektórzy rodzice też - dodał kolejny. 
Jest tyle pięknych, polskich imion - czytamy dalej w komentarzach.

Pojawiły się też słowa obrony. 

To takie typowo polskie myślenie i kompleksy, żeby dawać dziwne zagraniczne imiona do polskiego nazwiska, może dlatego też poród w USA, bo w Polsce nadanie takiego imienia byłoby niemożliwe, chociaż też w tej kwestii trochę sie zmieniło. Niemniej, każdy ma prawo wyboru, gdzie chce urodzić i jakie imię wybrać dla dziecka, a Polacy już taką naturę mają, że jakie by to by imię nie było, to zawsze będzie komentowane - odpowiedziała na nieprzychylne komentarze fanka Skury.

Do jej wypowiedzi odniosła się sama zainteresowana.

Dla jednego dziwne, dla drugiego piękne, ot co! No właśnie, po nitce do kłębka. Puzzle zaczynają się układać - napisała w komentarzu Skura.

A wy co myślicie o imionach Melody Imaan?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.