Rozstanie Kourtney Kardashian z młodszym partnerem mogło być zaplanowane już wcześniej. Od dawna ma układ ze swoim byłym

Kourtney Kardashian rozstała się z Younesem Bendjim, który szybko znalazł nową dziewczynę. Teraz wszyscy się zastanawiają, czy to nie przez umowę jaką Kourtney ma swoim byłym partnerem, Scottem Disickiem.

Kourtney Kardashian i 14 lat młodszy chłopak nie są już parą. Ludzie mają podejrzenia, że to wcale nie był przypadek. Kourtney i jej były Scott już dawno sobie obiecali, że do siebie wrócą i właśnie nadeszła pora, żeby o tym przypomnieć.

Kourtney Kardashian i Scott Disick znowu razem

Kourtney Kardashian i Scott Disick mają razem trójkę dzieci, ale rozstali się już jakiś czas temu. Scott umawia się teraz z Sofią Richie, a Kourtney była do niedawna w związku z 14 lat młodszym Younesem Bendjim.

Mówiło się, że Younes rzucił Kourntey dla młodszej Jordan Ozuna'y. Teraz pojawiła się koncepcja, że powodem rozstania mogło być coś zupełnie innego. ''Cosmopolitan'' przypomniał, że Scott Disick ujawnił jaką zawarli z Kourtney umowę już dawno temu.

Kourtney i Scott, rodzice trójki dzieci, obiecali sobie, że wrócą do siebie w okolicach 40-tki. Przypominamy, Kourtney ma już 39 lat. Jest w dodatku od Scotta 4 lata starsza, więc to ona jako pierwsza powinna poruszyć ten temat. Czyżby rozstanie z młodszym modelem było zapowiedzią spełnienia tej obietnicy?

Scott wraca 

Nawet jeśli nie nadszedł ten moment, to okazuje się, że Scott i Kourtney spędzą w najbliższym czasie ze sobą dużo czasu. Scott wystąpi bowiem w następnym sezonie ''KUWTK'' - doniosło ''People''. Co na to matka jego dzieci? Jest zachwycona:

Naprawdę staramy się mieć dobre relacje. Cieszę się, że on będzie w programie. Buduje własny dom, nie mogę się doczekać, aż to zobaczę.

Scott wróci do Kourtney?

Na razie Scott jest jeszcze w związku z młodszą Sofią Richie. O związek wypytywała go bardzo dociekliwie Kohle Kardashian - w świetle powyższych doniesień, to ma dużo więcej sensu.

Klohe wypytywała Scotta, czy aby przypadkiem nie czuje, że musi powiedzieć swojej dziewczynie, ''żeby dorosła''. On wtedy wypalił:

Myślę, że to ona mówi tak do mnie dużo częściej.

Teraz możemy już tylko czekać, żeby dowiedzieć się, czy dotrzyma obietnicy danej Kourtney.

>>>Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.