Kourtney Kardashian już została porzucona przez 14 lat młodszego partnera. Został przyłapany z byłą Justina Biebera. Mamy zdjęcia

Kourtney Kardashian rozstała się ze swoim partnerem. Zostawił ją dla dziewczyny, która wcześniej była z Bieberem i Tygą.

Kourtney Kardashian i Younes Bendjima nie są już razem. Młodszy o 14 lat arabski model zostawił Kardashiankę dla innej kobiety. Jordan Ozuna, z którą teraz się spotyka, wcześniej była dziewczyną Tygi i Justina Biebera.

Kourtney Kardashian i Younes Bendjima rozstali się

Ich rozstanie ma potwierdzać zdjęcie, które znalazło się na portalu "TMZ". Widać na nim Younesa przytulającego się z Jordan. Ponoć razem przebywają właśnie w Meksyku.

 

Choć zdjęcie wyciekło dopiero teraz, to Younes prawdopodobnie rozstał się z Kourtney już miesiąc temu. Tak zapewniają zagraniczne media.

Kourtney i Younes kłócili się bez przerwy od powrotu ze swojej wielkiej włoskiej podróży. Zdecydowali, że potrzebują nieco od siebie odpocząć, a to ostatecznie doprowadziło do rozstania. Mieli wzloty i upadki przez ostatnich kilka miesięcy. Była nawet szansa, że do siebie wrócą, bo próbowali pracować nad swoim związkiem. Ale gdy wyciekły te zdjęcia, Kourtney ostatecznie powiedziała "dość" – wyjawiło źródło tabloidu.

Fani pary przypuszczali już od jakiegoś czasu, że w tym związku coś jest nie tak. Powodem do takich teorii był moment, kiedy Kourtney i Younes przestali wzajemnie obserwować swoje profile w social mediach. To natomiast stało się w momencie, kiedy model skrytykował swoją partnerkę za publikowanie na Instagramie swoich wdzięków, tylko po to, aby dostać więcej polubień od internautów. 

Fani już wiedzieli, że coś się święci, gdy Kardashianka i jej były chłopak przestali obserwować się w social mediach. To stało się tuż po tym, jak Younes skrytykował Kourtney za obnażanie swoich wdzięków na Instagramie, żeby zdobyć polubienia od Internautów.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.