Tatiana Mindewicz-Puacz w poruszających słowach wspomina wczesne macierzyństwo. "Można mnie było wtedy zamknąć w Projekcie Lady"

Tatiana Mindewicz-Puacz jest dzisiaj pod wieloma względami stawiana za wzór. Jednak nie zawsze mentorka "Projektu Lady" dawała innym dobry przykład. Gwiazda przyznała się do błędów, jakie popełniła w młodości.

Tatiana Mindewicz-Puacz znana jest dzisiaj wszystkim jako mentorka w programie "Projekt Lady". Dla dziewczyn, które biorą udział w show jest prawdziwą inspiracją i wzorem. Ale kobieta nie zawsze dawała dobry przykład.

Tatiana Mindewicz-Puacz o początkach macierzyństwa

Nie jest tajemnicą, że Tatiana zaszła w ciążę, gdy miała 18 lat. W wywiadzie dla dwutygodnika "Flesz" wyznała, że wczesne macierzyństwo było dla niej trudnym doświadczeniem.

Byłam mamą Bartka. Zostałam z nim sama, kiedy miał 11 miesięcy. Trudne, ale i piękne doświadczenie. Bardzo chciałam urodzić syna. Jednak nie miałam pojęcia, czym jest macierzyństwo. Miało być jak w bajce. Byłam niedojrzała i naiwna.

Mentorka przyznała też, że popełniła wtedy mnóstwo błędów. Na szczęście z czasem wyciągnęła z nich wnioski.

Nie zastanawiałam się, że słowo „kocham” w sytuacji, kiedy na świat ma przyjść dziecko, powinno wiązać się także z odpowiedzialnością. Życie zweryfikowało moje poglądy. Dzisiaj jestem dumna z tego, że udało się mi przetrwać, choć popełniłam miliony błędów. Nie zdawałam sobie do końca sprawy z tego, jakim dzieckiem sama jestem.

Mindewicz-Puacz dodała, że wtedy, mając 19 lat, nie poradziłaby sobie w "Projekcie Lady".

Myślę, że można mnie było wtedy spokojnie zamknąć w „Projekcie Lady” i rozpłakałabym się na pierwszych warsztatach Tatiany.

Spodziewaliście się tego?

KS