Jurorka "Projekt Lady" pokazała się bez makijażu. Ale i tak wszyscy patrzą na jej nową fryzurę. "Dramat" vs "super"

Tatiana Mindewicz-Puacz opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda bez make upu i z lekko odmienioną fryzurą. Naszym zdaniem jest bardzo kobieco!

Tatiana Mindewicz-Puacz, znana jako sroga trenerka z programu "Projekt Lady", pokazała swoim fanom, jak wygląda bez makijażu. Okazją do tego była wizyta u fryzjera. Mentorka przyzwyczaiła już nas do dość klasycznego uczesania. W programie nosiła krótkie, proste włosy, obcięte na tzw. boba. Tym razem jednak postanowiła nieco odświeżyć swoją fryzurę przed świętami. Na instagramowym zdjęciu zaprezentowała się w dłuższych, podkręconych włosach, z lekko odświeżonym kolorem.

Większości fanom Tatiany Mindewicz-Puacz jej lekko odmieniona fryzura zdecydowanie przypadła do gustu, czego wyraz dali w swoich pozytywnych komentarzach pod zdjęciem.

Super pomysł z fryzurką!
Fryzurka mega.
Ładnie pani w dłuższych włosach.

Pojawiły się jednak i głosy krytyki.

Dramat.

A Wam jak się podoba Tatiana Mindewicz-Puacz w takiej odsłonie? My jesteśmy na TAK. Naszym zdaniem trenerka w nowej fryzurze wygląda bardziej kobieco.

AG

Więcej o:
Komentarze (2)
Tatiana Mindewicz-Puacz z "Projekt Lady" pokazała się bez makijażu. Wszyscy patrzą na jej nową fryzurę.
Zaloguj się
  • cucurucu

    Oceniono 4 razy 4

    Wiele osob komentuje ....Ale i tak wszyscy maja to w dupie

  • Kaja Kaja

    Oceniono 1 raz -1

    Boże 0,99za sto gram 😲to co jest w środku tej kiełbaski pewno mój kot nie spróbuję 😱😬😕🙀😛 ludzie raaaatunku gdzie wasze mózgi 😲😈😯😢😴😐😠

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX