"Projekt Lady". Tatiana Mindewicz-Puacz zdobyła się na osobiste wyznanie: Mówili, że wyląduję na dnie. Jej historia inspiruje

Tatiana Mindewicz-Puacz uczy dziewczyny z "Projektu Lady", jak budować swoje poczucie własnej wartości. Jej historia to najlepszy dowód, że można wyjść z każdego dołka.

Tatiana Mindewicz-Puacz w jednym z odcinków "Projektu Lady" wyznała, że zaszła w ciążę, gdy miała zaledwie 18 lat. Choć dziś jest pewną siebie i swojej wartości kobietą, przyznaje, że w przeszłości bywało z tym różnie.

Wszyscy mówili, że dają mi rok, dwa, zanim wyląduje na dnie. To mi dało siłę, żeby pokazać, że się mylą - wyznała.

I udowodniła swoją rację, bo wczesne macierzyństwo nie przeszkodziło jej w edukacji, zdobyciu wyższego wykształcenia i wypracowaniu wysokiej pozycji zawodowej. Jest psychoterapeutką, coachem i trenerem biznesu, a teraz zebrała lata doświadczeń i całą swoją wiedzę w książce "Luz. I tak nie będę idealna". Pochwaliła się, że przeczytał ją nawet jej dorosły syn, który nie gustuje w takiej literaturze.

Mój Synuś gustuje w innej literaturze, tym bardziej doceniam, że LUZ przeczytał...na luzie. Szczęśliwie (dla mnie) ani Hesse, ani Faulkner nie pisali poradników, więc jestem poza porównaniem. W jednej z naszych ulubionych księgarni MiTo wszystkie egzemplarze zostały podpisane - napisała na Instagramie i Facebooku.

Sięgniecie po jej książkę?

Zwiastun 4 odcinka 2 sezonu "Projektu Lady"

WJ

Więcej o:
Komentarze (6)
"Projekt Lady". Tatiana Mindewicz-Puacz zdobyła się na osobiste wyznanie: Mówili, że wyląduję na dnie. Jej historia inspiruje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: KaaaOl

  Oceniono 10 razy 2

  Pozdrawiam wszystkich hejterów, którym upadlanie ludzi sprawia satysfakcję. Gratuluję! Szkoda, że nie umieją Państwo cieszyć się sukcesem innych osób / mieć do tego sukcesu neutralny stosunek a nie tylko hejtować w sieci...

 • Gość: Anana

  Oceniono 1 raz 1

  A ja napisze tak: wyglada swietnie na swoj wiek. Chcialabym tak wygladac przed 50.

 • Gość: hallo

  Oceniono 7 razy 1

  Już wciska sunusia brzydkiego do telewizji

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 1

  Kobieta ktira zarabia na publicznym upokarzanie biednych dziewczyn z nizin społecznych, na praniu im mózgów w telewizji i to wszystko za okrągła sumkę jest na dnie.

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy -1

  Historyjka na potrzeby programu. Jednego "lekarza" celebrytę juz mamy, teraz czas na "psychoterapeutkę". Dla kasy wszystko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX