Tatiana Okupnik pokazała męża. Rzadko dodaje z nim zdjęcia, ale teraz zrobiła wyjątek. "Mąż i żona na koncercie"

Tatiana Okupnik bawiła się z mężem na sobotnim koncercie Beyonce na Stadionie Narodowym. Na Instagramie pokazała ich wspólne zdjęcie, co rzadko jej się zdarza.

Tatiana Okupnik w 2013 roku wyszła za mąż za Michała Micielskiego, z którym ma dwoje dzieci: 2-letnią Matyldę i kilkumiesięcznego Tymona. Piosenkarka rzadko pokazuje zdjęcia z mężem, jednak teraz zrobiła wyjątek.

Tatiana Okupnik i Michał Micielski

Mąż i żona na koncercie męża i żony ja i mój dryblas #beyonce #jayz #rodzicemajawolne #dzieciwdomu #jakdobrzebycwpl #laktatornakoncercie - napisała pod wspólnym zdjęciem.

Niestety, ze względu na znaczną różnicę wzrostu, nie widać twarzy Micielskiego. Dzielą ich aż 42 cm. Zdjęcie jednak podoba się internautom. Głównie chwalą nową fryzurę Okupnik, która ma teraz długie włosy.

Tatiana, wyglądasz pięknie!

Super, udanej zabawy. Ślicznie Ci w dłuższych włosach.

No pięknie. Ale miło było Was zobaczyć.

Super. No pięknie wyglądacie. Ucałuj "dryblasa" od nas! - piszą.

 

Tatiana Okupnik i jej mąż

Tatiana Okupnik i Michał Micielski niechętnie mówią o swoim życiu prywatnym, a o ich związku wiadomo niewiele. Małżonkowie poznali się na jednej z imprez charytatywnych, organizowanych przez Marcina Gortata, z którym się przyjaźnią. Koszykarz podkreśla, że jest ojcem chrzestnym ich związku. Micielski jest 6 lat młodszy od Okupnik. Piosenkarka mówiła kiedyś, że nie będzie udzielała wywiadów z mężem ani robiła zdjęć, które trafią do prasy. I słowa dotrzymała.

>>>Gortat wrzucił wyjątkowe zdjęcie z Bachledą-Curuś z koncertu Beyonce. Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości, co ich łączy<<<

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.