Nowe zdjęcia i wpis Tatiany Okupnik zrozumie każda mama. "Kiedy nie zdążysz wbiec za słodką, prawie dwuletnią dziewczynką do pokoju"

Tatiana Okupnik pokazała na Instagramie zdjęcie szkód, jakie wyrządziła w mieszkaniu jej 2-letnia córka. Wygląda, jakby przeszło tornado.

Tatiana Okupnik jest mamą 2-letniej Matyldy i miesięcznego Tymona. Jak wiadomo, dzieci na chwilę spuszczone z oka, mogą nieźle narozrabiać. Przekonała się o tym piosenkarka, która na Instagramie pokazała, jak jej córka "zdemolowała" pokój.

Kiedy nie zdążysz na czas wbiec za słodką, prawie dwuletnią, szybką dziewczynką do pokoju... - napisała.

Na zdjęciu możemy zobaczyć stłuczoną lampę i oberwany karnisz. Okupnik podeszła do sprawy z dużym poczuciem humoru. Dodała hasztagi, w których śmiała się z tej sytuacji. Wyraziła w nich także nadzieję na to, że syn okaże się w przyszłości spokojniejszy:

#dlategohuraganymajazenskieimiona #samaslodycz #tatamanadziejezesynbedziespokojniejszy #mamawsumietez #mojedziecko #zdolna #corka #czasemmozna #razniezawsze #rachunekwystawimynaosiemnastke #rozbawilmnietenwidok.

Internauci ocenili, że pokój wygląda jak dzieło "człowieka demolki". Uznali, że dziewczynka odziedziczyła temperament po mamie, która na scenie jest wulkanem energii.

Czyżby temperament odziedziczony po rodzicielce?

Człowiek demolka...

Tornado - piszą.

Rzeczywiście, tak to wygląda. Brawa dla Tatiany za podejście do sprawy:) A Wy jakbyście zareagowali?

AW

Więcej o:
Komentarze (5)
Tatiana Okupnik pokazała, jak jej córka narozrabiała w domu. "Rachunek wystawimy na osiemnastkę" zażartowała
Zaloguj się
 • Gość: lol

  Oceniono 3 razy 1

  niezła rozruba jak na 2 latkę:-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Podłogowy bałagan rozumiem w 100%. Ale karniszy niekoniecznie. Musiał je montować wyjątkowo nieudolny majster ;) Karnisze nie mają prawa się tak urwać. Chyba, że w USA ;)

 • yegua-ha

  Oceniono 3 razy -1

  Najważniejsze, że się dziecku nic nie stało.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX