Hanna Lis skomentowała zdjęcie Igi. Nie zabrakło też komentarza Kingi Rusin!

Iga Lis opublikowała na Instagramie zdjęcie z okazji swoich urodzin. Pod fotografią pojawiły się komentarze Hanny Lis i Kingi Rusin. Co napisały?

Iga Lis właśnie wkroczyła w świat dorosłych. Kilka dni temu pociecha Tomasza Lisa i Kingi Rusin skończyła osiemnaście lat. Z tej okazji na Instagramie nastolatki pojawiło się urodzinowe zdjęcie.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym od Kingi i Hanny! Co napisały dziennikarki?

Hanna Lis i Kinga Rusin skomentowały zdjęcie Igi

Z okazji urodzin pod zdjęciem Igi pojawiło się mnóstwo życzeń i komplementów. Urodę 18-latki postanowiła docenić Hanna Lis. Pod fotografią napisała:

Piękność!

Wszystko wskazuje na to, że pomimo rozstania z Tomaszem Lisem, dziennikarka wciąż ma dobry kontakt z jego córką.

Co ciekawe, pod zdjęciem Igi nie zabrakło też komentarza Kingi Rusin. Mama była jednak bardziej powściągliwa i ograniczyła się do kilku urodzinowych emotikonek.

Hanna Lis i Tomasz Lis

Para dziennikarzy pobrała się w 2007 roku. Na początku bieżącego roku zaczęły pojawiać się pierwsze spekulacje o ich rozstaniu. Dwa miesiące później Hanna oficjalnie potwierdziła, że to koniec jej małżeństwa z Tomaszem.

Powiem krótko: niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem. Nie tylko medialną, zaznaczę. Dziwię się ludziom, którzy przeprowadzają wiwisekcję swoich związków na łamach mediów. Często po latach od rozstania. Ja nie zamierzam.

Najwięcej kontrowersji zawsze budził fakt, że Hanna poślubiła byłego męża najlepszej przyjaciółki. Od kilku miesięcy media plotkują o tym, że Kinga i Tomasz ponownie się do siebie zbliżyli.

Czy ta historia zatoczy koło?

KS

Więcej o:
Komentarze (22)
Hanna Lis i Kinga Rusin skomentowały zdjęcie Igi. Co napisały?
Zaloguj się
 • Gość: aga

  Oceniono 23 razy 11

  na nieszczęściu innych szczęścia się nie zbuduje. Hanka się właśnie o tym przekonała

 • Gość: JA

  Oceniono 9 razy 5

  JAK JESZCZE RAZ KTOŚ NAPISZE ŻE "ZABRAŁA MĘŻA PRZYJACIÓŁCE TO SIĘ PORZYGAM". A TEN MĄŻ TO CO ? UBEZWŁASNOWOLNIONY?1 NIEPEŁNOSPRAWNY?! JAKBY NIE CHCIAŁ TO BY OD ŻONY NIE ODSZEDŁ!!!!! WIDOCZNIE TAKA BYŁA JEGO WOLA ŻEBY PRZYSIĘGĘ MAŁŻEŃSKĄ ZŁAMAĆ I ŻONE PORZUCIĆ.

 • Gość: Fel

  Oceniono 21 razy 5

  Młode,trochę napuszone dziewczę,z drwina w oczach i usmiechu Brak skromności i pokory-podobnie jak u rodziców

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 3

  budowanie pod presja zwiazku?o czym ona gada?jesli sie jest doroslym czlowiekiem to trzeba sobie z tym umiec radzic,nie wolno ulegac presji jesli sie kocha,szanuje,ufa,co maja inni do tego?,pani zabrala meza przyjaciolce by sie dowartosciowac,ze ja stac na kazdego,ze kazdy za nia poleci,skonczylo sie to tak ,jak pani na to pracowala

 • Gość: Hippp

  Oceniono 4 razy 2

  Kłębowisko żmij

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 2

  Cycki zaraz jej wypadną, a ma dopiero 18 lat. Co za ludzie:(

 • callmenigel

  0

  Hepibersdejtumi

 • Gość: Gość

  0

  Lis w szpitalu, to teraz skomentuje tragiczny stan służby zdrowia w Polsce za który odpowiada PiS, bo za czasów PO w POLSCE przez 8 lat była druga Irlandia
  I paliwo za 6 zł

  HA HA HA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX