Hanna Lis skomentowała zdjęcie Igi. Nie zabrakło też komentarza Kingi Rusin!

Iga Lis opublikowała na Instagramie zdjęcie z okazji swoich urodzin. Pod fotografią pojawiły się komentarze Hanny Lis i Kingi Rusin. Co napisały?

Iga Lis właśnie wkroczyła w świat dorosłych. Kilka dni temu pociecha Tomasza Lisa i Kingi Rusin skończyła osiemnaście lat. Z tej okazji na Instagramie nastolatki pojawiło się urodzinowe zdjęcie.

 

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym od Kingi i Hanny! Co napisały dziennikarki?

Hanna Lis i Kinga Rusin skomentowały zdjęcie Igi

Z okazji urodzin pod zdjęciem Igi pojawiło się mnóstwo życzeń i komplementów. Urodę 18-latki postanowiła docenić Hanna Lis. Pod fotografią napisała:

Piękność!

Wszystko wskazuje na to, że pomimo rozstania z Tomaszem Lisem, dziennikarka wciąż ma dobry kontakt z jego córką.

Co ciekawe, pod zdjęciem Igi nie zabrakło też komentarza Kingi Rusin. Mama była jednak bardziej powściągliwa i ograniczyła się do kilku urodzinowych emotikonek.

Hanna Lis i Tomasz Lis

Para dziennikarzy pobrała się w 2007 roku. Na początku bieżącego roku zaczęły pojawiać się pierwsze spekulacje o ich rozstaniu. Dwa miesiące później Hanna oficjalnie potwierdziła, że to koniec jej małżeństwa z Tomaszem.

Powiem krótko: niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem. Nie tylko medialną, zaznaczę. Dziwię się ludziom, którzy przeprowadzają wiwisekcję swoich związków na łamach mediów. Często po latach od rozstania. Ja nie zamierzam.

Najwięcej kontrowersji zawsze budził fakt, że Hanna poślubiła byłego męża najlepszej przyjaciółki. Od kilku miesięcy media plotkują o tym, że Kinga i Tomasz ponownie się do siebie zbliżyli.

Czy ta historia zatoczy koło?

KS

Więcej o: