Polsat nie chciał potwierdzić do ostatniej chwili, ale Hanna Lis jednak wraca do stacji! Zdradziła szczegóły

Hanna Lis jednak wraca do Polsatu, co potwierdziła na swoim Instagramie. Zdradziła też, jak będzie wyglądał jej program.

Hanna Lis na Instagramie potwierdziła, że wraca do Polsatu. Początkowo pojawiły się doniesienia, że poprowadzi program w Polsat News, później, że pojawi się w Polsat Cafe. W poniedziałek Katarzyna Regulska odpowiedzialna za kontakt z mediami powiedziała, że nic o tym nie wie.

Hanna Lis wraca do Polsatu

Jednak informacje o powrocie Hanny Lis do Polsatu były prawdziwe. W środę dziennikarka pochwaliła się tym na Instagramie i zdradziła kilka szczegółów. Program pojawi się na antenie Polsat Cafe w marcu. Będzie miał formułę talk show, do którego będą zapraszani znani mężczyźni. Hanna Lis będzie z nimi rozmawiać i odkrywać ich nie do końca znane oblicze.

Polsat, do którego wracam po latach, a w którym będę robić to, co kocham: rozmawiać z ludźmi, poznawać ich, odkrywać ich nie do końca znane oblicze. Już się cieszę na te spotkania! Z kim chcielibyście, żebym porozmawiała ? Kto Was ciekawi? Inspiruje? Czyją historię chcielibyście lepiej poznać? Do zobaczenia w marcu - poinformowała na Instagramie.

Informacje otrzymane z Polsatu

Ponownie skontaktowaliśmy się z Polsatem. Chcieliśmy dowiedzieć się, jak to możliwe, że dwa dni przed oficjalnym oświadczeniem dziennikarki, osoba zajmująca się kontaktem z mediami nic o tym nie wiedziała.

Wtedy nie mieliśmy wiedzy o tym programie. Sytuacja się zmieniła w poniedziałek popołudniu i dziś mogę potwierdzić, że pani Hanna Lis będzie miała swój program w Polsat Cafe, który na antenie pojawi się w marcu - powiedziała Katarzyna Regulska podczas rozmowy z Plotkiem.

Dyrektor kanału Polsat Cafe, Jolanta Borowiec, odmówiła komentarza.

W takiej fryzurze jeszcze nigdy jej nie widzieliśmy. Hanna Lis dawno nie wyglądała tak dobrze

AW

Więcej o:
Komentarze (12)
Hanna Lis jednak wraca do Polsatu. Zdradziła szczegóły
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ela

  Oceniono 10 razy 8

  oglądalność na pewno spadnie.

 • dert4

  Oceniono 9 razy 7

  ja chciałbym aby przeprowadziła wywiad z Tomaszem Lisem.
  Może dojdzie do rękoczynów ?

 • Gość: Ja

  Oceniono 9 razy 5

  Nastepny badziew

 • Alina Grabowska

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego nie zatrudniają młodych Polsat Cafe jest nie dla wszystkich dostępny chętnie obejrzałabym Jej wywiad z byłą koleżanką Panią Kingą

 • Gość: M.

  0

  Wolę Hannę niż tego zakłamanego dyszacego gugałe

 • Gość: giordano

  Oceniono 2 razy 0

  A może to pokrewieństwo z Majdanową- Rozenek - tyle jeszcze kawalerów drugiej lub trzeciej kategorii do wzięcia. A później od nowa. I jeszcze jeden mąż, a później znowu drugi. a kiedy zabraknie trzeciego ..........

 • Gość: polka

  Oceniono 4 razy 0

  Z głębi serca życzę powodzenia.Pani Hanno będzie dobrze,musi być.

 • Rafał Blat

  Oceniono 1 raz -1

  Aaa SupeR!!! z R.Majdanem i Rodzynek,STARĄ babą zrób w te

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX