Iga Lis i Taco Hemingway razem na wakacjach. To on jej robił te zdjęcia? Są piękne!

Iga Lis i Taco Hemingway wybrali się na wspólne wakacje? Nasz informator, który siedział za nimi w samolocie, twierdzi, że lecieli razem do Aten. Teraz mamy na to kolejne potwierdzenie. Córka dziennikarzy publikuje na Instagramie zdjęcia z wakacji.

Niecały miesiąc temu pojawiły się pogłoski, że Taco Hemingway ma nową dziewczynę i jest nią Iga Lis. Plotki na ten temat narastają, jednak sami zainteresowani do tej pory się do nich nie odnieśli. Ponoć są ze sobą od dłuższego czasu, natomiast nie chcą się chwalić swoim związkiem. 

Taco Hemingway i Iga Lis są parą?

Ostatnio wspólnie pojawili się na kilku imprezach. Najpierw na prywatce, a następnie przyłapano ich razem na Orange Warsaw Festival. To już raczej trudno nazwać zbiegiem okoliczności. 

Jeśli dobrze pamiętacie, ostatnio nasz informator zdradził nam, że Taco i Iga wybrali się na wspólne wakacje - pisaliśmy o tym tutaj: Taco Hemingway i Iga Lis są parą. Mamy kolejne dowody. Podczas podróży okazywali sobie czułość. Nie kryła się z nią zwłaszcza córka dziennikarzy: 

Tak, Taco i Iga są parą. Lecieli wczoraj razem z Warszawy do Aten. Potem mieli kolejny lot, nie wiem dokąd. Siedzieli za nami w samolocie. Taco próbował czytać książkę, a Iga cały czas się przytulała i gładziła go po głowie. Słodziaki - wyznaje nasze źródło. 

I co? Wszystko się zgadza, bowiem Iga Lis publikuje teraz na swoim Instagramie zdjęcia ze słonecznej Grecji. 

Widać, że miłość jej służy. Radosna, rozpromieniona... z błyskiem w oku! Jak myślicie, kiedy Iga Lis i Taco Hemingway oficjalnie poinformują, co ich łączy? Przypomnijmy, że jakiś czas temu menadżer rapera powiadomił nas, że Taco nie jest już ze swoją dziewczyną, Kasią, z którą był związany kilka lat. Mimo tego, na Instagramie rapera nadal były opublikowane zdjęcia z dziewczyną. Teraz z jego konta zniknęły wszystkie prywatne fotografie. Ewidentnie coś jest na rzeczy.

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.