Taco Hemingway i Iga Lis są parą. Mamy kolejne dowody. "Iga cały czas go przytulała i gładziła po głowie"

Taco Hemingway i Iga Lis są parą? Mamy kolejne dowody, którym trudno zaprzeczyć.

Ostatnio w sieci coraz głośniej jest o domniemanym związku Taco Hemingwaya i Igi Lis. Plotki na ten temat narastają od miesiąca, a sami zainteresowani do tej pory się do nich nie odnieśli. Jednak Taco i Iga nie kryją się całkowicie ze swoim związkiem. Ostatnio byli razem na imprezie, później do sieci wyciekło ich wspólne zdjęcie, o czym pisaliśmy wczoraj

Taco Hemingway i Iga Lis są parą?

Teraz mamy nowe dowody na to, że Taco Hemingway prawdopodobnie spotyka się z Igą Lis. W ubiegły weekend na Orange Warsaw Festival, na którym raper występował, udało się uchwyć ich oboje na wspólnym zdjęciu. To już raczej trudno nazwać zbiegiem okoliczności...

Taco Hemingway i Iga Lis są parąTaco Hemingway i Iga Lis są parą Plotek Exclusive

Taco Hemingway i Iga Lis na wspólnych wakacjach?

Jednak to nie fotografia jest tu najciekawsza. Nasz informator zdradził nam, że Taco i Iga wybrali się na wspólne wakacje. Podczas podróży okazywali sobie czułość. Nie kryła się z nią zwłaszcza córka dziennikarzy: 

Tak, Taco i Iga są parą. Lecieli wczoraj razem z Warszawy do Aten. Potem mieli kolejny lot, nie wiem dokąd. Siedzieli za nami w samolocie. Taco próbował czytać książkę, a Iga cały czas się przytulała i gładziła go po głowie. Słodziaki.

Jak widać ich związek się rozwija. Cieszy się z niego nie tylko młodziutka Iga Lis, lecz także jej mama - Kinga Rusin, która przypadkiem zdradziła, że wie o związku córki ze znanym raperem. Dziennikarka nie szczędziła też komplementów dobrze zapowiadającemu się muzykowi. 

Jak myślicie, kiedy Iga Lis i Taco Hemingway oficjalnie poinformują, co ich łączy? Myślicie, że to może być tylko przyjaźń? 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.