Taco Hemingway i Iga Lis są parą. Mamy kolejne dowody. "Iga cały czas go przytulała i gładziła po głowie"

Taco Hemingway i Iga Lis są parą? Mamy kolejne dowody, którym trudno zaprzeczyć.

Ostatnio w sieci coraz głośniej jest o domniemanym związku Taco Hemingwaya i Igi Lis. Plotki na ten temat narastają od miesiąca, a sami zainteresowani do tej pory się do nich nie odnieśli. Jednak Taco i Iga nie kryją się całkowicie ze swoim związkiem. Ostatnio byli razem na imprezie, później do sieci wyciekło ich wspólne zdjęcie, o czym pisaliśmy wczoraj

Taco Hemingway i Iga Lis są parą?

Teraz mamy nowe dowody na to, że Taco Hemingway prawdopodobnie spotyka się z Igą Lis. W ubiegły weekend na Orange Warsaw Festival, na którym raper występował, udało się uchwyć ich oboje na wspólnym zdjęciu. To już raczej trudno nazwać zbiegiem okoliczności...

Taco Hemingway i Iga Lis są parąTaco Hemingway i Iga Lis są parą Plotek Exclusive

Taco Hemingway i Iga Lis na wspólnych wakacjach?

Jednak to nie fotografia jest tu najciekawsza. Nasz informator zdradził nam, że Taco i Iga wybrali się na wspólne wakacje. Podczas podróży okazywali sobie czułość. Nie kryła się z nią zwłaszcza córka dziennikarzy: 

Tak, Taco i Iga są parą. Lecieli wczoraj razem z Warszawy do Aten. Potem mieli kolejny lot, nie wiem dokąd. Siedzieli za nami w samolocie. Taco próbował czytać książkę, a Iga cały czas się przytulała i gładziła go po głowie. Słodziaki.

Jak widać ich związek się rozwija. Cieszy się z niego nie tylko młodziutka Iga Lis, lecz także jej mama - Kinga Rusin, która przypadkiem zdradziła, że wie o związku córki ze znanym raperem. Dziennikarka nie szczędziła też komplementów dobrze zapowiadającemu się muzykowi. 

Jak myślicie, kiedy Iga Lis i Taco Hemingway oficjalnie poinformują, co ich łączy? Myślicie, że to może być tylko przyjaźń? 

AG

Więcej o:
Komentarze (56)
Taco Hemingway i Iga Lis są parą. Mamy kolejne dowody
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 33 razy 27

  Taco Hemingway vel Filip Szcześniak.
  To "se" gościu sprawił pseudonim artystyczny :) Jakieś kompleksy czy coś w tym stylu?

 • aki3

  Oceniono 23 razy 17

  Taco Hemingway? To jakaś ksywa? Brzmi zagranicznie a to Polak jak wynika z tekstu. Kto to jest?

 • axermann

  Oceniono 17 razy 15

  Niewątpliwie Lis ma problem z córkami -panny urody jasełkowej- takich dziewuszek jest na pęczki po gimnazjach i liceach- umysłowo... no powiedzmy delikatnie, koła to one na nowo nie wymyślą-jedyne co je wyróżnia to nazwisko tatusia-znane choć mocno kontrowersyjne, Lis musi uważać z córkami -jak je zlata pól Warszawy i różne takie Taco Bele to co on z takimi pannicami zrobi-casus sióstr Młynarskich już się nie powtórzy.

 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 15

  Czy naprawde ludzi interesuje córka Rusin- codziennie o niej ,albo o mamie.Gdzie byla ,co pokazala.Bez przesady

 • gtpress

  Oceniono 12 razy 12

  A jaki jest powód do informowania o tym ? Dynastia? To nie te czasy, demokracja nie znosi dyktatury lichych autorytetow i ich pomostwa

 • lech2011

  Oceniono 12 razy 10

  Mamy kolejne dowody. "Iga cały czas go przytulała i gładziła po głowie"

  To zasadniczy i niepodważalny dowód!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX