Iga Lis spotyka się z Taco Hemingway'em. Kinga Rusin zdradziła, czy zna nowego chłopaka córki

Kinga Rusin w rozmowie z Plotkiem zdradziła, czy zna Taco Hemingway'a. Od pewnego czasu jej córka spotyka się z nim.

Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że obie córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa mają chłopaków. Starsza, Pola, spotyka się z piłkarzem Kamilem Grabarzem, który na co dzień gra w młodzieżowej kadrze klubu FC Liverpool na pozycji bramkarza. Za to młodsza, Iga, jest dziewczyną Taco Hemingway'a. I to właśnie ich związek wzbudza sporo emocji. Pisaliśmy o nim tutaj.

Kinga Rusin w wywiadach stara się nie wypowiadać na temat córek. Dziewczyny poprosiły ją o to, żeby nie komentowała w mediach ich życia. Jednak w rozmowie z Plotkiem dowiedzieliśmy się, czy dziennikarka zna rapera.

Słuchałaś płyty Taconafide? - zapytał nasz reporter.

Słuchałam wcześniejszych płyt. Pamiętaj, że ja zajmuję się zjawiskami szeroko pojętego show-biznesu i jeżeli są one interesujące, to mnie jako dziennikarza interesują. Lubię wiedzieć, co młodzi ludzie robią i w jakim kierunku zmierza kultura - odpowiedziała Kinga Rusin.

Sądząc po tym, co odpowiedziała dziennikarka, raczej jest zadowolona ze związku córki z raperem, który zbiera sporo nagród za swoją twórczość. W swojej kolekcji ma m.in. dwa Fryderyki za albumy "Szprycer" (2018) i "Umowa o Dzieło" (2016).

AW