Kinga Rusin surowo skrytykowała polskich piłkarzy w Rosji. "Jaki to przykład dla milionów młodych fanów?!"

Kinga Rusin w mocnych słowach powiedziała, co myśli na temat polskich piłkarzy. Poszło nie o grę na murawie, a o to, jak spędzili czas wolny na mundialu w Rosji.

Kinga Rusin wręczyła czerwoną kartkę polskim piłkarzom, którzy pojechali do Rosji walczyć w mistrzostwach świata 2018. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" zarzuca im bezmyślność, egoizm i jest przekonana, że dają zły przykład fanom. Pełen ostrych słów wpis na Instagramie dziennikarki pojawił się po wizycie kadry w delfinarium w Soczi.

Kinga Rusin o polskich piłkarzach

Serio? Nasi piłkarze "relaksowali" się w delfinarium? Jak można relaksować się w delfinarium, wiedząc to, co cywilizowany świat wie już od dawna!? Delfinaria to miejsce powolnej śmierci, w strasznych cierpieniach, jednych z najpiękniejszych, najdelikatniejszych i najrozumniejszych ssaków na Ziemi! To miejsce, gdzie na ich cierpieniu zarabia się kasę! - napisała Rusin.

A to wszystko dla rozrywki i "relaksu" bezrefleksyjnej gawiedzi! Jaki to przykład dla milionów młodych fanów, dla których nasi piłkarze to prawdziwi bohaterowie i wzór do naśladowania!? - pyta oburzona.

Kinga Rusin w obronie zwierząt i przyrody

Prowadząca show "Agent - Gwiazdy" od wielu lat działa na rzecz ochrony zwierząt i przyrody w naszym kraju. Otwarcie krytykuje byłego już ministra środowiska Jana Szyszko w kwestii wycinki Puszczy Białowieskiej. O niszczeniu kolejnych lasów przypomniała, odbierając nagrodę na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2018.

Delfiny na wolności nurkują do głębokości 300 metrów i przepływają dziennie do 200 kilometrów. W niewoli zamknięte są na kilkunastu metrach płytkiego basenu. W konsekwencji muszą zaprzestać używania swojego kluczowego zmysłu - echolokacji, bo ultradźwięki odbite od ścian basenu powodują dezorientację i nasilają tylko stres - alarmuje tym razem Kinga Rusin.

Na razie jej apel pozostał bez odpowiedzi Polskiego Związku Piłki Nożnej. W komentarzach wsparli go jednak fani prezenterki.

Brawo pani Kingo za wytrwałą i waleczną postawę - czytamy.

A pani Ania Lewandowska taka eko i nie uświadomiła Roberta? - piszą poirytowani internauci.

Jakie jest wasze zdanie? Kinga Rusin ma rację czy przesadza?

BK

Więcej o:
Komentarze (220)
Kinga Rusin skrytykowała polskich piłkarzy. "Jaki to przykład dla młodych fanów!?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bebe

  Oceniono 116 razy 60

  Hmmm...a kto oczekuje od piłkarzy ROZUMU? Wystarczy zajrzeć do ich szaf, a tak wszystko z naturalnych skór zwierząt. Ale drogie i z metką. Perły przed wieprze, droga pani Kingo. Piłkarz to teraz taki gatunek człowieka, co to stoi z torbą LV, nocuje w pięciogwiazdkowym hotelu, a u boku ma pustą jak dzban WAG. Patrząc na nich, chce mi się i śmiać, i płakać. Najgorsze jest to, że mali chłopcy chcą ich naśladować ze względu na tę otoczkę.

 • puzonik48

  Oceniono 92 razy 42

  Popieram Panią :) Byłam raz w delfinarium i nigdy się tak strasznie nie spłakałam jak tam ,kiedy zobaczyłam te smutne oczy delfinów robiących sztuczki dla gawiedzi :( To jest barbarzyństwo !

 • Gość: ola

  Oceniono 83 razy 33

  Nareszcie głos rozsądku!brawo Pani Kingo!

 • elblanco23

  Oceniono 61 razy 29

  Czy pani Rusin je mięso? Czy nosi skórzane ubrania albo buty? Jeśli tak to jest zwykłą hipokrytką

 • Gość: arek

  Oceniono 62 razy 26

  Czego wymagać od piłkarskich kuglarzy...przecież wśród nich średnie IQ jest pewnie jeszcze dużo niższe niż średnie wśród Polaków...

 • Gość: Tomi

  Oceniono 47 razy 15

  BRAWO!

 • apep54

  Oceniono 23 razy 13

  W pełni popieram,chociaż akurat po piłkarzach nie spodziewałbym się w tej kwestii żadnej refleksji. W przeważającej większości to proste organizmy . Nasz stosunek do wszystkich zwierząt jest parszywy,bo w gruncie rzeczy wszyscy jesteśmy prostymi organizmami...Czy musimy tyle mięsa żreć ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX