Enrique Iglesias z bliźniakami kibicują podczas Mundialu. Ich wspólny widok skradł serca fanów. "Przepiękny obrazek!"

Enrique Iglesias oraz Anna Kurnikowa bacznie obserwują zmagania piłkarzy podczas Mundialu 2018. Piosenkarz kibicuje wraz ze swoimi bliźniakami. Urocze!

Mundial 2018. Niemal cały świat oszalał na punkcie trwającego właśnie Mundialu. W tej sportowej gorączce prawie każdy znajduje czas, żeby zasiąść na trybunach czy przed telewizorem i trzymać kciuki za swoje ulubione drużyny.

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa kibicują na Mundialu 2018

Wśród kibiców znalazł się także Enrique Iglesias ze swoją partnerką, Anną Kurnikową i bliźniakami: Lucy i Nicholasem. Wspólne zdjęcia piosenkarza z dziećmi są przeurocze!

ENRIQUE IGLESIAS Z DZIEĆMI - ZOBACZ ZDJĘCIA <<<<<

Fani byli rozczuleni widokiem.

Takie urocze! Jesteś wspaniałym, kochającym tatą.

Ale słodkie zdjęcie!

Przepiękny obrazek!

Enrique Iglesias nigdy nie ukrywał, że jest miłośnikiem piłki nożnej. W 2008 roku stworzył nawet oficjalną piosenkę rozgrywek Euro - "Can You Hear Me". Teraz wspiera swoich idoli z domowej kanapy. 

Mundial 2018. Polska - Senegal. Gdzie obejrzeć? 

Przypomnijmy, że już we wtorek nasza reprezentacja rozegra swój pierwszy mecz podczas tegorocznego Mundialu. Mecz Polska-Senegal już jutro o godzinie 17:00 do obejrzenia w TVP1. Będziecie oglądać?

MT

Więcej o: