Anna Kurnikowa nie była w ciąży? Tak twierdzą internauci. Tym nagraniem jeszcze podsyciła plotki

Po tym, gdy na świat przyszły dzieci Anny Kurnikowej i Enrique Iglesiasa, pojawiły się spekulacje, że tenisistka w ogóle nie była w ciąży. Jej najnowsze wideo dodatkowo podsyca te plotki.

Anna Kurnikowa i jej partner, Enrique Iglesias w połowie grudnia 2017 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszły ich bliźnięta: chłopiec i dziewczynka. Parze do samego końca udało się utrzymać ciążę w sekrecie. W sieci pojawiły się liczne głosy, że tenisistka wcale nie urodziła. Dowodem na to, według komentujących, ma być nagranie z czasu, kiedy tenisistka była już rzekomo w 4. miesiącu i miała idealnie płaski brzuch. 

Teraz Anna Kurnikowa opublikowała na Instagramie nagranie z treningu, na którym widać jej płaski brzuch zaledwie miesiąc po porodzie. Wideo to tym samym jeszcze bardziej podsyca spekulacje, jakoby sportsmenka w ogóle nie była w ciąży.

 

Wielu fanów było pod wrażeniem perfekcyjnej figury Anny Kurnikowej, zasypując ją licznymi komplementami. Wśród komentarzy znalazły się jednak i takie, po raz kolejny sugerujące, że to niemożliwe, żeby tenisistka była w ciąży.

Taka szczupła po urodzeniu dwójki dzieci?
Anna, czy ty naprawdę byłaś w ciąży?
Może ona wynajęła surogatkę?
Tak samo myślę. Surogatka (...).

Niedawno para po raz pierwszy pokazała słodkie zdjęcia swoich nowo narodzonych dzieci. TUTAJ możecie je zobaczyć.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.