Anna Kurnikowa straszyła chudą sylwetką. Dziś ODŻYŁA. Wygląda sexy i zrobiła Enrique najlepszy prezent!

Anna kurnikowa postanowiła zrobić swojemu narzeczonemu najlepszy prezent! Nagrała wideo jak tańczy i śpiewa do najnowszego hitu Enrique Iglesiasa "Duele El Corazon"!

Anna Kurnikowa uchodziła niegdyś za najseksowniejszą gwiazdę tenisa. Choć kariera Rosjanki na korcie nie trwała długo, to wciąż funkcjonuje ona w show-biznesie, a to za sprawą swojego długoletniego związku z Enrique Iglesiasem.

Para jest razem już od 15 lat, jednak bardzo chroni swoją prywatność i rzadko pokazuje się razem. Teraz Kurnikowa postanowiła złamać jednak te zasady i w wyjątkowo uroczy sposób wesprzeć promocję nowego singla ukochanego, nagranego w duecie z portorykańskim wokalistą Wisinem utworu "Duel El Corazon". Na Instagramie pojawiły się nagrania tańczącej w rytm przeboju ukochanego Kurnikowej.

Co za radość! Zatańczcie ze mną - podpisała filmik blond piękność.

Nagranie Kurnikowej pokazuje też, że Rosjanka znowu odzyskała dawny seksapil. Jakiś czas temu pokazywaliśmy bowiem Wam jej zdjęcia, na których tenisistka nie prezentowała się zbyt korzystnie. Uznawana niegdyś za jedną z najseksowniejszych sportsmenek na świecie, straszyła niepokojąco szczupłą sylwetką.

Świetną formę Anny Kurnikowej zauważyli też internauci, którzy zasypali jej profil lawiną bardzo entuzjastycznych komentarzy, nie tylko po angielsku, ale również rosyjsku i hiszpańsku.

Wow, ale się ruszasz! Enrique ma szczęście!
Pięknie wyglądasz i świetnie tańczysz!
Co za piękność... - pisali fani byłej tenisistki.

Zobaczcie w naszej galerii, jak teraz wygląda (i promuje Enrique Iglesiasa !) Kurnikowa!

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.