Dziewczyna Ronaldo pierwszy raz po porodzie na ściance. Obcisły strój podkreślił brzuch. Trudno uwierzyć, że 4 miesiące temu urodziła

Cristiano Ronaldo i jego partnerka pojawili się na rozdaniu nagród Quina Awards w Portugalii. Georginia Rodriguez w opiętym stroju pochwaliła się świetną figurą po ciąży.

Cristiano Ronaldo i Georginia Rodriguez zostali rodzicami Alany Martiny zaledwie 4 miesiące temu, ale modelka już zdążyła wrócić do szczupłej figury. Mogliśmy się o tym przekonać w poniedziałek, gdy młoda mama zaliczyła pierwsze oficjalne wyjście od czasu porodu. Towarzyszyła swojemu partnerowi na rozdaniu nagród Quina Awards w Lizbonie i skupiła na sobie uwagę fotoreporterów.

Rodriguez z dumą prezentowała szczupłą sylwetkę. Na ten wyjątkowy wieczór wybrała eleganckie spodnie z wysokim stanem w kolorze krwistej czerwieni, które przyciągały wzrok i podkreślały zgrabne ciało modelki. Do spodni Rodriguez dobrała czarny obcisły top z golfem i błyszczącą marynarkę w tym samym kolorze. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Rodriguez i Ronaldo wychowują wspólnie czworo dzieci. Są nimi: 7-letni Cristiano Ronaldo Jr. oraz kilkumiesięczne bliźniaki: Mateo Ronaldo i Eva Maria Dos Santos. Tę trójkę urodziły wynajęte surogatki. Alana Martina to czwarte dziecko piłkarza, którego matką jest właśnie Rodriguez.

PC

Więcej o:
Komentarze (15)
Georgina Rodriguez, dziewczyna Cristiano Ronaldo, pierwszy raz po ciąży na ściance. Obcisły strój podkreślił brzuch
Zaloguj się
 • Gość: Nie chcę plotkować o fizjologii

  Oceniono 12 razy 10

  Jesteście chore z tymi pociążowymi brzuchami.

 • Gość: -ta

  Oceniono 18 razy 6

  Pan Ronaldo musi płacić wynajętym kobietom, żeby rodziły jego dzieci ? I teraz trzy półsierotki wychowuje "dziewczyna" Ronaldo, która ma też swoje dziecko z Pięknisiem. A Piękniś i tak woli jeździć do Maroka do swego umięśnionego przyjaciela. Biedne dzieci, jeszcze o nich usłyszymy.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 4

  Śliczna kobieta

 • Gość: Julia

  Oceniono 1 raz 1

  A ja stawiam na gorset tak noszom gwiazdy wciskajom kity a ludzie wierzą

 • Gość: Ew

  Oceniono 1 raz 1

  Ona musi wyglądać idealnie. Bez tego musiałaby się pożegnać z luksusowym życiem. Ronaldo nie sypia z nie idealnymi (wizualnie, bo w głowach mają różnie...) kobietami. Tak jak inni bogacze.

 • Gość: Akuku

  Oceniono 5 razy -1

  Przecież to gej jest.

 • 66kropek

  Oceniono 6 razy -2

  Akurat w tych spodniach to wygląda jakby sposobiła się do następnego porodu, wyjątkowo fatalny fason albo Krystyna znowu coś kombinuje.....

 • Gość: foxy

  Oceniono 9 razy -3

  brzydka jak ronaldo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX