Łukasz Nowicki po raz drugi został ojcem! Młoda mama pokazała urocze zdjęcie dziecka i zdradziła jego imię

Łukasz Nowicki ma duże powody do radości. Właśnie po raz drugi został ojcem. Na świat przyszła jego córka.

Łukaszowi Nowickiemu na początku stycznia w jednym z warszawskich szpitali urodziło się drugie dziecko. Aktor ma już syna. Tym razem został ojcem córki, której dał imię Józefina. Matką dziecka jest druga żona Nowickiego, Olga Paszkowska. Jak informuje "Twoje Imperium" młoda mama z córką są już w domu i czują się dobrze.

Zarówno ja, jak i córeczka czujemy się dobrze, ale przez jakiś czas zostaniemy w domu, bo pogoda nie sprzyja spacerom - poinformowała "Twoje Imperium" Olga Paszkowska.

Młoda mama swoją radością podzieliła się na Instagramie, publikując urocze zdjęcie z dzieckiem.

Tydzień temu przyszła na świat nasza córeczka Józefina.
 

Łukasz Nowicki ma już dwóch synów: 14-letniego Piotra, którego matką jest była żona aktora, Halina Młynkova oraz 3-letniego Zacharego, dziecko jego obecnej żony, Olgi Paszkowskiej z poprzedniego związku.

Razem z  mężem rozpoczynamy nową fascynującą przygodę, jaką będzie wychowywanie córki. To jak piękna upragniona podróż w nieznane -  wyznała Olga Paszkowska "Twojemu Imperium".

Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska są parą od dwóch lat. Ślub wzięli pod koniec 2016 roku w tajemnicy przed mediami podczas podróży na Bali. To ich pierwsze wspólne dziecko.

Plotek serdecznie gratuluje!

AG