Zanim Godlewskie podbiły internet, próbowały sił w telewizji. Lizanie stóp i programy dla dorosłych to nie wszystko

Siostry Godlewskie szturmem weszły do polskiego show-biznesu po tym, jak jedna z nich opublikowała w sieci ich wykonanie jednaj z kolęd. Później poszło lawinowo - masa artykułów, zaproszenia do śniadaniówek, wywiady. Warto jednak przypomnieć, że nie jest to ich pierwsze zderzenie z "wielkim światem". Wcześniej kilkukrotnie próbowały wejść do show-biznesu. Kim są Magda, Gosia i Esmeralda Godlewskie i co robiły wcześniej? Zobaczcie!
Maria Godlewska Maria Godlewska Facebook.com/ maria.weiss.543

Aspirująca piosenkarka

Wszystko zaczęło się od jednego nagrania w sieci. Małgorzata Godlewska, na co dzień pracująca jako modelka, przyznaje, że jej największą pasją jest muzyka. Celebrytka chętnie chwali się w mediach społecznościowych swoim talentem. To właśnie dzięki tym nagraniom o wszystkich trzech siostrach jest teraz tak głośno. 

Małgorzata Godlewska i Monika Esmeralda Godlewska w 'Dzień dobry TVN' Małgorzata Godlewska i Monika Esmeralda Godlewska w 'Dzień dobry TVN' Screen z Facebook/DzienDobryTVN

5 minut sławy

Teraz Godlewskie są wszędzie - dostają zaproszenia do telewizji śniadaniowych (były w 'Pytaniu na śniadanie' TVP2 i 'Dzień dobry TVN'), udzielają wywiadów. O internetowej sławie i rozpoznawalności nie trzeba wspominać.

Najbardziej znane są Małgorzata i Monika 'Esmeralda', ale oprócz nich doświadczenie w show-biznesie ma też Magdalena. Cała trójka sióstr wystąpiła też w ostatnim odcinku 'Koła Plotka', które możecie zobaczyć poniżej.

'Gry małżeńskie' 'Gry małżeńskie' Screen: www.ipla.tv

Małgorzata w "Grze małżeńskiej"

Opublikowanie na Facebooku oryginalnego wykonania kolędy nie było medialnym debiutem Małgorzaty. Godlewska wcześniej wystąpiła 'Grze małżeńskiej'. W programie, gdzie spotyka się z trzema mężczyznami i ma rozpalić ich zmysły, 


Screen: www.ipla.tv

Godlewska zapewniła uczestnikom szereg atrakcji - obmacywanie piersi, dawanie stóp do polizania czy ujeżdżanie podczas gdy mężczyzna robił pompki.

Całą relację z odcinka programu możecie zobaczyć TU.

Małgorzata Godlewska Małgorzata Godlewska Instagram/godlewska_gosia

Body painting

Oprócz śpiewania i ujeżdżania mężczyzn w reality show, Małgorzata ma też inne hobby - body painting. Godlewska "użycza" swojego ciała jako modelka. Na jej Instagramie możemy podziwiać ją jako m.in. Kapitana Amerykę czy Venoma. Wymalowana w ich stronie pojawiła się na ostatniej edycji festiwalu Comic Con w Nadarzynie, gdzie zrobiła niemałą furorę.

Monika 'Esmeralda' Godlewska w 'Ex na plaży' Monika 'Esmeralda' Godlewska w 'Ex na plaży' mat. prasowe 'Ex na plaży'

Monika "Esmeralda" w "Ex na plaży"

Monika, posługująca się pseudonimem Esmeralda, jest drugą ze śpiewających sióstr. Celebrytka wystąpiła w trzecim sezonie programu MTV 'Ex na plaży'

Pewna siebie, twardo stąpająca po ziemi, świadoma swoich zalet i wdzięków. (...) Rozwódka uwielbiająca owijać sobie facetów wokół palca - przedstawiała się w programie.

Monika Esmeralda Godlewska w
'Ex na plaży', mat. prasowe

Niestety Esmeralda szybko opuściła program, głównie przez atmosferę między nią a innymi uczestniczkami, które niezbyt ją polubiły. Podczas zabawy w domu Exa pobiły ją i złamały jej paznokieć a Esmeralda szybko opuściła program.

Monika 'Esmeralda' Godlewska Monika 'Esmeralda' Godlewska Maxmodels / Oleander Studio
Magdalena Godlewska w programie 'Damy i wieśniaczki' Magdalena Godlewska w programie 'Damy i wieśniaczki' TTV 'Damy i wieśniaczki'

Magdalena w "Damach i wieśniaczkach"

Magdalena jest tą nieśpiewającą siostrą, ale nie oznacza to, że jest mniej medialna. Celebrytka jest z wykształcenia trychologiem i ma swój gabinet medycyny estetycznej.

Godlewska wystąpiła w jednym z odcinków drugiego sezonu programu TTV "Damy i wieśniaczki". Oczywiście w roli damy, ale tego chyba nie musimy dodawać. Dała się tam poznać jako osoba pewna siebie i bardzo bezpośrednia.

Magdalena Godlewska w programie 'Damy i wieśniaczki'
TTV / 'Damy i wieśniaczki'

Zgodnie z formułą programu, Godlewska na kilka dni zamieniła się życiem ze skromną kobietą z wsi w województwie łódzkim. W tym czasie Magdalena musiała przejąć jej obowiązki domowe i poradzić sobie ze skromnym budżetem.

Magdalena Godlewska w programie 'Niegrzeczna pani domu' Magdalena Godlewska w programie 'Niegrzeczna pani domu' Screen z YouTube/TelewizjaiTVOfficial

Praca jako prezenterka

"Damy i wieśniaczki" nie były pierwszym programem, w którym mogliśmy ją oglądać. Magdalena pracowała jako prezenterka iTV, gdzie prowadziła programy takie jak "Discostacja" czy "Niegrzeczna pani domu", czyli erotycznej wersja popularnego show z Małgorzatą Rozenek.

Wystąpiła też w kilku produkcjach filmowych, takich jak: "SkarLans", "Kac Wawa" czy "Bejbi Blues".

Magdalena Godlewska Magdalena Godlewska Maxmodels / Witekberkan.com

Kariera modelki

Oprócz programów Godlewska brała udział w wielu sesjach zdjęciowych. Na koncie ma też rozbierane zdjęcia dla "CKM-u" czy "Playboya".

Magdalena Godlewska w sesji dla CKM-u
CKM

Jednak na Polsce jej kariera się nie kończy. Magdalena wystąpiła w teledysku u boku Machine Gun Kelly'ego i Wiza Khalify. Widoczna jest w teledysku jako jedna z dziewczyn z tyłu autobusu.

via GIPHY

Cały teledysk możecie zobaczyć tu:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.