Julia z t.A.T.u. kiedyś była piękna. Dziś nie ma szans, żebyście ją poznali. Tak operacje zniszczyły jej twarz

Julia Volkova przeszła kolejną metamorfozę. Już nie przypomina dawnej siebie sprzed lat.

Julia Volkova z t.A.T.u. przyzwyczaiła już nas do swoich częstych eksperymentów z wyglądem. Wokalistki popularnego niegdyś zespołu raczej byście teraz nie rozpoznali na ulicy. Mogłoby się wydawać, że ostatnio jednak gwiazda przystopowała ze zmianami. Nic bardziej mylnego! Niedawno postanowiła zostać blondynką. Julia Volkova rozjaśniła swoje ciemne włosy. Efekty tej metamorfozy możemy podziwiać na jej Instagramie.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Przyjrzyjcie się również uważnie twarzy byłej wokalistki. Jest ona idealnie gładka i... pozbawiona jakiejkolwiek mimiki. Julia Volkova od kilku lat przechodzi metamorfozę, przez co już kompletnie nie przypomina dawnej siebie. Ma na swoim koncie m.in.. powiększone piersi, usta oraz wytatuowane brwi.

Jak myślicie, czy Julia Volkova jeszcze czymś nas zaskoczy?

AG

Więcej o:
Komentarze (43)
Julia Volkova z t.A.T.u. już tak nie wygląda. Za nią kolejny eksperyment z wyglądem. Ale czy udany?
Zaloguj się
 • Gość: Zenon

  Oceniono 74 razy 66

  "Julia z t.A.T.u. już tak nie wygląda. Za nią kolejny eksperyment z wyglądem". Też mi zmiana:-(, gdyby zapuściła piwne brzuszysko i wąsy, zmieniła imię na Janusz i zaczęła przemieszczać się passatem TDI to dopiero byłaby zmiana:-)

 • jarzebiaknaczczo

  Oceniono 66 razy 54

  Wołkowa, nie Volkova, pacany jedne. Piszecie Dostoyevsky? A zresztą i tak nie wiecie kto to.

 • melmakianin

  Oceniono 24 razy 24

  dziś wszystkie celebrytki wyglądają tak samo (wyjątek M.Gessler)

 • Gość: kama

  Oceniono 57 razy 23

  "Julia z t.A.T.u. kiedyś była piękna. Dziś nie ma szans, żebyście ją poznali. Tak operacje zniszczyły jej twarz" na którym zdjęciu autor tekstu widzi zniszczoną twarz? ja widzę piękną, zadbaną kobietę, która powiększyła sobie usta i wystylizowała brwi....

 • Gość: emi

  Oceniono 16 razy 16

  Tragedii nie ma choć faktycznie, nie przypomina dawnej siebie

 • seba_s

  Oceniono 17 razy 11

  Pani/Panie Redaktorze,
  Może i nie przypomina, ale na aktualnych zdjęciach wyglada bardzo korzystnie. Może i ma kilka operacji plastycznych, ale nie wyglada po nich jak kulfon w porównaniu do kilku celebrytek z PL.

 • ibrylowska

  Oceniono 13 razy 11

  Jak to Rosjanka lubi ostre makijaże, tak samo do sprzątania jak i na bal. Ma się podobać w Rosji , a nie w Polsce. Kogo obchodzi dzisiaj Julia z T.a.T.u ?

 • Gość: Lavennn

  Oceniono 8 razy 6

  Kiedyś może była najładniejsza ale od paru dobrych lat jej ruda kolezanka z zespołu jest ta boginią. Nie pamiętam jak ta druga ma na imię ale jest naprawdę prześliczna. Ta przesadziła z operacjami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX