53-letnia Jolanta Pieńkowska znowu wygląda inaczej. Ale czy lepiej? Mamy wątpliwości

Jolanta Pieńkowska znowu wygląda inaczej. Gwiazda telewizji ma 53 lata, ale jej twarz w ogóle na to nie wskazuje.

Jolanta Pieńkowska rzadko pojawia się na oficjalnych imprezach, nie udziela się w mediach społecznościowych, dba o prywatność, ale z racji wykonywanego zawodu często widzimy ją na ekranach telewizorów. Dziennikarka ma już 53 lata, ale tego, jak teraz wygląda, mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza kobieta. Gładka, pozbawiona zmarszczek twarz wygląda jakby należała do kogoś w wieku ok. 30 lat. Dobre geny czy coś więcej?

>> TAK TERAZ WYGLĄDA JOLANTA PIEŃKOWSKA

Jolanta Pieńkowska to żona jednego z najbogatszych Polaków, miliardera Leszka Czarneckiego. Od lat związana jest z telewizją, najpierw prowadziła programy informacyjne, potem śniadaniowe, a obecnie prowadzi "Fakty z zagranicy" w TVN24 BIS.

JZ

Więcej o:
Komentarze (179)
53-letnia Jolanta Pieńkowska znowu przeszła metamorfozę. Na korzyść? Wystarczy porównać ze starymi zdjęciami
Zaloguj się
 • Gość: noodles

  Oceniono 135 razy 103

  Ona nie przypomina juz w ogole siebie. To jest inny czlowiek. Mumia z plastiku. Jesli bedzie "mlodniec" w takim tempie to wkrotce trafi do zlobka. Myslenie zreszta juz ma na takim poziomie. Co za geny.

 • Gość: Szklana kula

  Oceniono 95 razy 81

  Za chwilę będzie wyglądała jak Sablewska, może pora zmienić chirurga?

 • Gość: gość

  Oceniono 74 razy 68

  pieniądze,pieniądze,pieniądze. Nie ma kobiet brzydkich,są tylko niedoinwestowne:)

 • Edward Piszczyk

  Oceniono 71 razy 59

  Powiekę prawą naprawili ale musi wyrobić sobie nowe dokumenty i udowodnić, że to jest ona !

 • Gość: kk

  Oceniono 62 razy 54

  Poprzednio wyglądała jak napompowany chomik. Po prostu wszyscy sie, już do tego wizerunku przyzwyczaili, a przecież ona zawsze miała bardzo szczupłą, nawet "suchą" twarz.
  Teraz byłoby zdecydowanie lepiej, gdyby nie zmniejszyła i skróciła nosa, przez co jest zupełnie do siebie nie podobna, i już nigdy nie będzie. Ten zabieg się nie wchłonie. Wydłużyła jej się przestrzeń między górną wargą i nosem, no i sam kształt i jego wielkość, spowodowało powstanie nowej, zupełnie obcej twarzy. Przypuszczam, ze biznesowi znajomi jej męża, którzy nie widzą jej często, pomyślą ze ma nową żonę.
  Mogę zrozumieć cheć zatrzymania czasu i lekkie poprawy, ale tworzenie nowej twarzy byłoby dla mnie nie do przejścia. Przecież nikt jej nie pozna. Głupie uczucie....

 • panbies

  Oceniono 58 razy 50

  Syn jak z wakacji wraca to matki nie poznaje.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 45 razy 33

  Nos podobny do nosa Mikela Jacksona.

 • pislamabad

  Oceniono 36 razy 30

  To chyba ta Sablewska od Dody

 • pislamabad

  Oceniono 37 razy 25

  Nowe dokumenty, prawko, paszport, dowód dla kobiet co 2 lata. Naprztyka sobie taka plasteliny po całym ryju a potem kolejki na lotnisku, w urzędzie, banku bo kłótnie, że oszustka przyszła coś wyłudzić/przemycić na kradzione papiery

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX