Seksowna Hyży na Festiwalu Piękna 2017 w dwóch kreacjach. To ona skradła całe show! Odsłonięte plecy to dopiero początek

Agnieszka Hyży w weekend gościła w Krynicy-Zdroju, gdzie wybrano Mistera Supranational oraz Miss Polski 2017. Prezenterka wystąpiła w dwóch kreacjach i wyglądała olśniewająco.

Agnieszka Hyży pojawiła się na "Festiwalu Piękna 2017", który odbył się w Krynicy-Zdroju. Prowadziła sobotnią galę, podczas której wybrano najpiękniejszego mężczyznę na świecie oraz niedzielną, gdzie wskazano Miss Polski 2017. Prowadząca błyszczała - i to dosłownie. Wybrała cekinowe kreacje, w których wyglądała pięknie. Zresztą z taką figurą o taki efekt nietrudno.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>> 

Sobotnie szaleństwo

Na sobotniej gali Agnieszka Hyży miała na sobie krótką sukienkę zaprojektowaną przez Violę Piekut. Srebrna kreacja była pokryta tysiącami cekinów, które układały się w geometryczne wzory. Prezenterka odsłoniła wszystkie atuty - dekolt i zgrabne nogi. Do tego założyła eleganckie buty na obcasie, które dodatkowo wydłużyły sylwetkę. 

Niedzielna elegancja

W niedzielę prezenterka postawiła na elegancję, jednak nie było nudy. Znowu wybrała suknię pokrytą cekinami, jednak tym razem były one w stonowanych barwach. Zakryła dekolt i nogi, ale za to odsłoniła plecy. Seksowne prześwity nadawały całości drapieżności. Spod długiego materiału wyglądały granatowe sandały, które nawiązywały do koloru cekinów umieszczonych na sukience.

W której kreacji Wam się bardziej podoba?

AW

Więcej o: