Ben Affleck ma już nową dziewczynę. Nic nie czuje do Jennifer Garner? Spójrzcie na nowe wspólne zdjęcia. Mówią wiele

Ben Affleck zaczął już nowy związek z młodą partnerką, jednak sądząc z najnowszych zdjęć paparazzi, jego uczucia do Jennifer Garner wcale się nie wypaliły.

Piękna hollywoodzka rodzina, wielka miłość, a potem równie wielki skandal. Małżeństwo Jennifer Garner i Bena Afflecka rozpadło się z hukiem. Światło dzienne ujrzały doniesienia o romansie aktora z nianią jego dzieci, a potem także sam wyjawił, że od lat jest alkoholikiem.

Para kilka razy ogłaszała powrót, jednak próby odbudowania ich relacji dla dobra dzieci spełzły na niczym. W końcu poinformowali o rozwodzie. Affleck zaczął już nowy związek - spotyka się z producentką programu "Saturday Night Live", Lindsay Shookus, choć byłej żony wcale nie unika. Bierze aktywny udział w wychowaniu dzieci, jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że w ich relacji chodzi o coś więcej niż tylko dobro ich dwóch córek oraz syna. Spójrzcie na najnowsze zdjęcia. Jak wielu byłych małżonków TAK się zachowuje?

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Paparazzo spotkał Bena Afflecka i Jennifer Garner podczas rodzinnego wypadu do Santa Monica. Cała rodzina poszła na lody, a aktor zachowywał się jak wzorowy ojciec i bardzo czuły partner... Często dotykał byłej żony, nawet ją pocałował. Między nimi uczucie się już wypaliło? Śmiemy wątpić.

Trudno jednak oczekiwać, że 12 lat związku - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - pójdzie w niepamięć. Łączyło (łączy?) ich głębokie uczucie. Garner niedawno w jednym z wywiadów nazwała Afflecka "miłością jej życia". Również mimo kryzysu w ich małżeństwie czy plotek o romansie, nie opuściła go podczas terapii odwykowej.

Mam szczęście posiadania kochającej rodziny i przyjaciół, w tym Jen, która wspierała mnie i opiekowała się dziećmi, kiedy ja odbywałem terapię. To jest pierwszy z bardzo wielu kroków na drodze do wyzdrowienia - pisał w oficjalnym oświadczeniu na Facebooku Affleck.

Myślicie, że wrócą do siebie?

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.