Cleo odwołuje koncerty. Skrajnie wyczerpana wokalistka wylądowała pod kroplówką. "Musiałam zrobić STOP"

Cleo opublikowała na Instagramie niepokojący post. Artystka z powodu złego stanu zdrowia jest zmuszona do odwołania koncertów.

Cleo przekazała fanom bardzo nieprzyjemną wiadomość. Jej organizm odmówił posłuszeństwa i artystka musi odwołać koncerty.

Ilość występów od początku roku była na tyle duża, że ucierpiał na tym stan zdrowia wokalistki. Skrajnie wyczerpana Cleo postanowiła zrobić sobie miesiąc przerwy, aby nabrać sił i się zregenerować. Jak czytamy, poświęci ten czas na zbieranie pomysłów na nową muzykę. 

Musiałam zrobić STOP. Nie podaję Wam nowej rozpiski koncertowej, ponieważ z powodu skrajnego wyczerpania październik muszę przeznaczyć na regenerację. Od stycznia zagrałam 200 koncertów i niestety organizm się wyeksploatował. Wychodząc z założenia, że zdrowie jest najważniejsze wyciszam się i nie biegnę nigdzie. Teraz odpoczywam, "jem" sobie pyszną kroplóweczkę zbieram siły, pomysły na nową muzykę. Dziękuję Wam za tą masę koncertów i masę dobrej energii, jesteście Wspaniali - napisała na profilu. 

Obserwatorzy oczywiście życzą jej zdrowia.

Przeznacz trochę czasu dla siebie. Super, że się rozwijasz, ale musisz myśleć też o sobie. Wszystkiego dobrego!
Odpoczywaj! Wrócisz na scenę silniejsza.
Zdrówka kochana, wracaj szybko do nas!

My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

MT

Więcej o: