Luksusowa sesja Majdanów w Dubaju. Ujęcia w wannie i hotelowym łóżku nie spodobały się fanom. Odpowiedź Rozenek na ich krytykę nie wyszła najlepiej

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na okładce magazynu "VIVA!". Zdjęcie to tylko skromna zapowiedź tego, co możemy zobaczyć w środku. Jest na bogato!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ramach świętowania pierwszej rocznicy ślubu postanowili wziąć udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "VIVA!". Specjalnie na tę okazję wylecieli do Dubaju. Luksusowe wnętrza wynajętych pokoi hotelowych robią wrażenie. Na fotografiach możemy podziwiać wytworne, wielkie łoże, piękne widoki, drogie samochody, kosztowną wannę oraz eleganckie stroje ze szlachetnych materiałów. Mają rozmach! 

W oczy rzuca się niestety także zbyt mocno wyretuszowana twarz "Perfekcyjnej".

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Prowadząca "Projekt Lady" nie omieszkała pochwalić się efektami sesji na swoim Instagramie. Także "VIVA!" opublikowała kilka fotografii. Pod jedną z nich rozgorzała się ostra dyskusja, do której włączyła się również sama zainteresowana.

 

Część internautów mocno skrytykowała całą sesję, zarzucając np., że zdjęcia są tandetne.

Kleopatra w grobie się przewraca. Kicz i tandeta.
Dlaczego? - zapytała Małgorzata Rozenek, ale odpowiedzi już się nie doczekała.
Dlaczego, żeby zrobić tę sesję trzeba było lecieć aż do Dubaju? - zapytała otwarcie jedna z internautek.
Można było próbować w Radomiu, ale nie wiem, czy efekt byłby ten sam - odpowiedziała żartobliwie "Perfekcyjna".

Jeden z wpisów internautów, który został już usunięty, Małgorzata Rozenek skomentowała krótko i dosadnie.

60-letniej co najmniej. To może następna sesja trumna, cmentarz? Czy jaka sceneria byłaby odpowiednia dla takiej staruszki jak ja?

Jak myślicie, co autor całej sesji miał na myśli? Czy chciał nam w ten sposób pokazać, jak wygląda codzienne życie pary gwiazd?

AG

Tak Rozenek dba o figurę. Ale nawet ona lubi czasem zgrzeszyć. Nie zgadniecie, co podjada wieczorami

Więcej o: