Karolak jeszcze kilka dni temu wypoczywał w Grecji z Kołakowską, ale na bal TVN-u przyszedł z piękną brunetką. Wiemy, kim jest!

Tomasz Karolak zaskoczył wszystkich, pojawiając się na wczorajszym Balu Fundacji TVN w towarzystwie pięknej brunetki. To modelka Paulina Kwaśniewska.

Tomasz Karolak jeszcze niedawno wypoczywał na wspólnych, greckich wakacjach z Violą Kołakowską. Towarzyszyła im również Karolina Malinowska. Wczoraj zaś aktor pojawił się w warszawskich Arkadach Kubickiego, żeby wziąć udział w wielkim balu charytatywnym Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Towarzyszyła mu śliczna brunetka, która w długiej, czarnej sukience wyglądała rewelacyjnie. Aktor długo nie trzymał fanów w niepewności i na Instagramie zdradził tożsamość swojej partnerki: to modelka i II Wicemiss Polonia 2008 - Paulina Kwaśniewska.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA <<<

Tomasz Karolak również postawił na elegancję, wybierając na wieczór klasyczny czarny garnitur i muszkę.

Jak Wam się podoba jego towarzyszka z wczorajszej imprezy? Nie wydaje się Wam podobna do kogoś? A może to odpowiedź aktora na najnowsze doniesienia, jakoby jego była, Viola Kołakowska odnalazła nową miłość?

AG

Zobacz wideo