Sztaba i Zapendowska OSTRO wypowiadali się o Grzeszczak. W końcu odpowiada. To powinno zamknąć im usta!

Sylwia Grzeszczak nie ma nic przeciwko konstruktywnej krytyce. Czy w takim razie przejęła się komentarzami Elżbiety Zapendowskiej i Adama Sztaby?

Sylwia Grzeszczak jest świetną wokalistką, co konsekwentnie udowadnia na każdym koncercie. Jej talent muzyczny doceniła swojego czasu Elżbieta Zapendowska, ale wytknęła jej jednocześnie brak dobrego repertuaru.

Drze się i śpiewa teksty bezsensu, a to bardzo zdolna dziewczyna, tylko to, co śpiewa, jest wątpliwe - powiedziała w 2015 roku w rozmowie z "Plejadą".

W styczniu 2017 roku doprecyzowała swoją opinię na jej temat, mówiąc:

Sylwia to wybitna wokalistka, osoba szalenie muzykalna. Przykro więc, że wykonuje utwory, które pod względem poziomu nie przystają do jej warunków. W ostatnich latach w polskim popie w ogóle dominowały teksty, które nie dość, że były napisane niepoprawną polszczyzną, to jeszcze opowiadały zazwyczaj o du*ie Maryni... - czytamy w wywiadzie dla weekend.gazeta.pl

O tym, jakie piosenki śpiewa Grzeszczak, dobrego zdania nie ma także Adam Sztaba, który podczas jednego z odcinków "Must be the music" powiedział:

Wszystkim życzę, żebyście nie musieli śpiewać takiego repertuaru, jak skądinąd znana Sylwia Grzeszczyk

Piosenkarka długo milczała na temat krytyki, jednak w najnowszym wywiadzie, jakiego udzieliła magazynowi "Pani", wreszcie skonfrontowała się z opiniami Zapendowskiej i Sztaby. Jak twierdzi, nie ma im ich za złe.

To było tyle lat temu... Nie mam problemów z krytyką, o ile jest konstruktywna. Bo jeśli coś rzeczywiście robię źle i ktoś mi to wytknie, to ja się mogę dzięki temu czegoś nauczyć. Wszystkie inne komentarze mnie nie ruszają, bo mam teraz ważniejsze sprawy na głowie - ucięła.

Klasa czy dobra mina do złej gry?

MK

Więcej o:
Komentarze (16)
Sztaba i Zapendowska OSTRO wypowiadali się o Grzeszczak. W końcu odpowiada. To powinno zamknąć im usta!
Zaloguj się
 • Gość: A

  Oceniono 43 razy 33

  Nie ważne. Przynajmniej jest znana z piosenek a nie ze ścianek. Był ślub z liberem, dziecko a show jak u rozenek czy Lewandowskich nie ma

 • Gość: Greta

  Oceniono 41 razy 25

  mam nadzieję, że wzięła sobie tę krytykę do serca, bo teksty faktycznie koszmarne.

 • Gość: eliza

  Oceniono 32 razy 20

  A ja ją lubię, robi swoje, nie pcha się na ścianki ,nie wszystkie teksty muszą być filozoficzno-artystyczne, ona śpiewa lekki pop i tyle .... czy inni wykonawcy mają lepsze teksty??? nie sadzę...

 • Gość: Ja jestem A.!

  Oceniono 7 razy 3

  Sorki, ale piosenki pani Sylwii nie odstają specjalniem poziomem artyzmu od disco-polo. Tylko tyle, że maja nieco bogatsze linie melodyczne i aranżacje oraz bardziej wymagający wokal.
  Sama Sylwia wydaje sie byc bardzo normalna, sympatyczną dziewczyną. I pracowitą. Czy utalentowaną? Wokalnie na pewno tak, ale już reszta to niestety lekka szmira pod malo wymagającą publikę. Ja życzę Sylwii jak najlepiej, to moja "ziomalka" i mam nadzieje, ze po prostu zacznie dla niej pisać piosenki ktos zdolniejszy. Albo ona dojrzeje i się wyrobi?

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  Babka ma talent, zdolności i super głos. A teksty piosenek? Komu chciałoby się je interpretować i analizować.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 3 razy 1

  Autorytety są różne. Nie każdy musi się nimi przejmować. To że ktoś tak powiedział to nie musi to być prawda. Liczy się energia utworu. A jej piosenki je mają. Zapendowska też często jest krytykowany.

 • griswold79

  Oceniono 7 razy 1

  Poznalem jej talent dzieki telefonii komorkowej i juz nie daje rady tego sluchac. Druga Lisowska tyle ze nie wlacza cen a wciska abonament.

 • maria18

  Oceniono 3 razy 1

  To prawda !!!

 • Gość: gosc

  0

  Prawda i jeszcze ta dykcja, trudno zrozumieć o czym spiewa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX