Ashley Cole i Cheryl rozwiedli się 7 lat temu przez jego zdrady. Napisał do niej po porodzie. "Jego słowa doprowadziły ją do łez"

Cheryl Cole niedawno została mamą. Życzenia z tej okazji złożył jej były mąż, Ashley Cole.

Cheryl Fernandez-Versini, zanim związała się z Liamem Paynem, któremu niedawno urodziła dziecko, nie miała szczęścia w miłości. Jej małżeństwo z Jean-Bernardem Fernandez-Versini zakończyło się zaledwie po 18 miesiącach. Wcześniej, przez 4 lata była żoną piłkarza Ashley Cole'a, z którym rozwiodła się w 2010. Powodem miały być  jego liczne zdrady.

Wokalistka długo leczyła złamane serce po pierwszym nieudanym małżeństwie i nie miała najlepszych relacji z byłym. Brytyjskie media donoszą, że ociepliły się one po narodzinach jej pierwszego dziecka

Odezwał się do niej i życzył jej i Liamowi szczęścia w przyszłości. Powiedział jej, że jej dziecko jest szczęściarzem, że ma ją za mamę i zawsze wiedział, że świetnie poradzi sobie w tej roli. Jego wiadomość doprowadziła ją do łez i wreszcie poczuła, że ta relacja doczekała się właściwego zakończenia - donosi źródło magazynu "Closer".

Ashley Cole, Cheryl ColeAshley Cole, Cheryl Cole Splash News / Splash NewsEAST NEWS

 EK

Dzień Dziecka. Gwiazdy w dzieciństwie. Rozpoznacie wszystkie?