Eva Mendes i Ryan Gosling rozstali się?! Wszystko przez... Emmę Stone. "Wypadł jak burza z domu i...". Dalej jest jeszcze lepiej

Związek Evy Mendes i Ryana Goslinga to już przeszłość? Takie informacje pojawiły się właśnie w zagranicznych mediach.

Ryan Gosling i Eva Mendes rozstali się!? Taki tytuł krzyczy wręcz z okładki nowego numeru kolorowego pisma "Star". Na tym jednak nie koniec, z jednego z nagłówków możemy dowiedzieć się, że aktor domaga się pełnej opieki nad dziećmi, a z drugiego, że wyprowadził się z domu po kolejnej już z kłótni o... Emmę Stone. Cała historia nie trzyma się jednak kupy i wydaje się być bardzo naciągana.

Jak czytamy, między nimi miało dojść do ostrej wymiany zdań przed Oscarami. Mendes była ponoć wówczas chorobliwie zazdrosna o partnerującą Goslingowi w musicalu "La la Land" Stone. Dowodem mają być wyznania tak zwanego tajemniczego źródła, czyli osoby z otoczenia pary.

Ryan desperacko chciał, żeby Eva była przy nim. Powiedział jej, że źle to wygląda, gdy nie ma jej w momencie odbierania przez niego Złotego Globa i jest już zmęczony ciągłym usprawiedliwianiem jej nieobecności na imprezach. Zapytał, kiedy może na nią liczyć, skoro nie w najważniejszą noc w swoim życiu. Eva odburknęła, że nie powinien się martwić, bo będzie przecież z Emmą - czytamy.

Dalszy ciąg tej historii jest jeszcze ciekawszy. Po owej awanturze Gosling miał "wypaść jak burza z domu" i nie wrócił na noc. To z kolei miało skłonić Mendes, by odbyć pierwsze rozmowy z prawnikiem.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.