Eva Mendes i Ryan Gosling rozstali się?! Wszystko przez... Emmę Stone. "Wypadł jak burza z domu i...". Dalej jest jeszcze lepiej

Związek Evy Mendes i Ryana Goslinga to już przeszłość? Takie informacje pojawiły się właśnie w zagranicznych mediach.

Ryan Gosling i Eva Mendes rozstali się!? Taki tytuł krzyczy wręcz z okładki nowego numeru kolorowego pisma "Star". Na tym jednak nie koniec, z jednego z nagłówków możemy dowiedzieć się, że aktor domaga się pełnej opieki nad dziećmi, a z drugiego, że wyprowadził się z domu po kolejnej już z kłótni o... Emmę Stone. Cała historia nie trzyma się jednak kupy i wydaje się być bardzo naciągana.

Jak czytamy, między nimi miało dojść do ostrej wymiany zdań przed Oscarami. Mendes była ponoć wówczas chorobliwie zazdrosna o partnerującą Goslingowi w musicalu "La la Land" Stone. Dowodem mają być wyznania tak zwanego tajemniczego źródła, czyli osoby z otoczenia pary.

Ryan desperacko chciał, żeby Eva była przy nim. Powiedział jej, że źle to wygląda, gdy nie ma jej w momencie odbierania przez niego Złotego Globa i jest już zmęczony ciągłym usprawiedliwianiem jej nieobecności na imprezach. Zapytał, kiedy może na nią liczyć, skoro nie w najważniejszą noc w swoim życiu. Eva odburknęła, że nie powinien się martwić, bo będzie przecież z Emmą - czytamy.

Dalszy ciąg tej historii jest jeszcze ciekawszy. Po owej awanturze Gosling miał "wypaść jak burza z domu" i nie wrócił na noc. To z kolei miało skłonić Mendes, by odbyć pierwsze rozmowy z prawnikiem.

AW

Więcej o:
Komentarze (13)
Eva Mendes i Ryan Gosling rozstali się?! Wszystko przez... Emmę Stone. "Wypadł jak burza z domu i...". Dalej jest jeszcze lepiej
Zaloguj się
 • Gość: Rico

  Oceniono 8 razy 4

  Emma jest tak aseksualna,że może skrywać tajnego siusiaka.

 • Gość: Marta z San Escobar

  Oceniono 12 razy 4

  To oni są małżeństwem?! Od kiedy?! Oj plotku, jesteś coś słabo poinformowany...

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  I?

 • Gość: xyz

  Oceniono 7 razy 1

  Szczerze mówiąc, Eva Mendes wygląda na niezłą mendę...

 • Gość: A

  0

  Cos pisalam już kiedyś na tych łamach nt. "wiarygodności" tych zagranicznych szmatławców, dziwne, że się jeszcze sami nie zorientowaliście, że cytując ich, debili z siebie robicie.

 • Gość: joachim.knychala

  Oceniono 7 razy -1

  Eva to stara rura jest, też bym brał się za Emmę

 • cucurucu

  Oceniono 8 razy -4

  Ta Mendez starsznie paskudna jest

 • Gość: jatka

  Oceniono 22 razy -4

  Jestem w stanie w to uwierzyć. Mendes odkąd się rozmnożyła, mam wrażenie, że stała się matką kwoką. Pewnie Gosling został odstawiony na boczny tor i to go wkurza. Nie dziwię się mu szczerze mówiąc, kobiety nader często po zostaniu matkami, zapominają, że ciągle są jeszcze żonami/partnerkami...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX