Doda w tym wywiadzie zmiażdżyła byłego naczelnego "Faktu". Ale ta wypowiedź umknęła wszystkim. "Mi nikt nie powie w twarz, że..."

Doda od zeszłego roku gra w spektaklu "Słownik Ptaszków Polskich" i... radzi sobie całkiem dobrze!

Doda w połowie lutego udzieliła głośno komentowanego wywiadu, w którym - jak stwierdziła zgodnie większość - dosłownie zmiażdżyła swojego rozmówcę. Grzegorz Jankowski od początku nastawiony był na kontrowersje, wypominając jej między innymi skąpy strój i spoufalanie się z prezydentem Andrzejem Dudą i naśmiewając się z chęci zbudowania przez nią schronu.

Jednak  gdy tylko zorientował się, że Doda nie jest łatwą przeciwniczką, przeszedł do bardziej poważnych tematów. Dziennikarz "Superstacji" zadał między innymi pytanie o spektakl "Słownik Ptaszków Polskich", w którym Doda wcieliła się w rolę Andżeliki. Jeśli myślicie, że jej zdolności aktorskie są przez większość oceniane negatywnie - mylicie się. Doda zdradziła, że cieszy się nawet uznaniem kolegów po fachu.

Mi nikt nie powie w twarz, że zagrałam źle, więc nie sugeruję się recenzjami, ale rzeczywiście ku mojemu zdziwieniu, bo raczej byłam nastawiona na negatywne opinie, bo nie żyjemy w kraju, gdzie fajnie powiedzieć coś miłego. Rzeczywiście byłam w szoku. Większość aktorów, którzy przychodzili na nasz spektakl, bardzo miło się wypowiadają. Spektakl cieszy się ogromnym zainteresowaniem i bardzo fajnymi, ciepłymi słowami, także zapraszam - mówiła.

Najlepiej jednak warsztat aktorski Dody ocenić samodzielnie. Teatr Imka, który jest odpowiedzialny za produkcję, wystawia sztukę nie tylko w Warszawie, ale także gościnnie poza granicami miasta. Już w środę 22 marca o 20.30 można go będzie obejrzeć w Międzynarodowym Centrum Kultury w Katowicach. Oprócz Dody w "Słowniku Ptaszków Polskich" zobaczymy także Olgę Bołądź i Izabelę Kunę. Trzy dni wcześniej, w niedzielę 19 marca o godzinie 17 w tym samym miejscu odbędzie się spektakl "Henryk Sienkiewicz" z udziałem między innymi Magdaleny Boczarskiej i Tomasza Karolaka. Natomiast w sobotę 1 kwietnia widzowie będą mieli okazję obejrzeć spektakl Teatru Polonia pod tytułem "Dobry wieczór Państwu".

Bilety na wszystkie wydarzenia można zdobyć za pośrednictwem bileterii Co Jest Grane 24.

Doda oddała pierścionek od Haidara. O nim mówi: Choroba. Dalej ostrzej. "Mężczyzna porzucony..."

red.

Więcej o:
Komentarze (16)
Doda w tym wywiadzie zmiażdżyła byłego naczelnego "Faktu". Ale ta wypowiedź umknęła wszystkim. "Mi nikt nie powie w twarz, że..."
Zaloguj się
 • Gość: Fgg

  Oceniono 11 razy 9

  Artykuł sponsorowany

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Jaka tam z niej aktorka, co mają powiedzieć że kiepsko zagrała? Przynajmniej przyciągnie widzów na przedstawienie, bilety się sprzedadzą. Ona do poważnej roli się nie nadaje, tylko do robienia głupich min i grania takich słodkich wariatek.

 • Gość: jhtfd

  Oceniono 10 razy 6

  zakochana w sobie chamica

 • Gość: Kol

  Oceniono 9 razy 5

  Żenada ono jest odpychajaca

 • Gość: mor

  Oceniono 8 razy 4

  ludzie są , z reguły, dobrze wychowani i wiedzą, że obcym osobom nie mówi się niemiłych rzeczy prosto w twarz - takie rzeczy mówią niewychowane chamy/chamice takie jak lodzia !!! poza tym - jakie MI ?!?!? słychać po jej wypowiedziach, że ledwo, ledwo maturę zdała i na tym zakończyła się jej edukacja !!!

 • Gość: mk

  Oceniono 8 razy 2

  jak ona zrobiła tą minę z pierwszego zdjęcia? No niesamowite! Alem się obśmiała! Dzięki Doroto że jesteś niewyczerpanym źródłem ubawu dla mnie. Dobry błazen zawsze potrzebny.

 • Gość: gosc

  Oceniono 14 razy 2

  na tym zdjeciu wyglada jakby tesknila za rozumem,albo cieplym penisem

 • Gość: Praqda

  Oceniono 9 razy 1

  Loda to pustak ! Jej IQ = 0 ! Zarabia kase na pokazywaniu doopy ! Naiwni jej placa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX