Bronisława Zamachowska rok temu wyglądała tak. Teraz pojawiła się na premierze "Powidoków". Ale wydoroślała!

Na premierze "Powidoków" nie mogło zabraknąć Bronisławy Zamachowskiej. Córka Zbigniewa Zamachowskiego i Aleksandry Justy zagrała jedną z ważniejszych ról w filmie.

Jeśli Bronia Zamachowska zdecyduje się (a wszystko na to wskazuje) w przyszłości zostać profesjonalna aktorką, to o jej roli w "Powidokach" z pewnością będzie się mówiło jako o tej, która zapoczątkowała jej karierę. To jej pierwsza tak duża kreacja aktorska (wcieliła się w Nikę Strzemińską, córkę głównego bohatera) i w dodatku w tak ważnym filmie. Córki Aleksandry Justy i Zbigniewa Zamachowskiego nie mogło więc zabraknąć na czwartkowej premierze ostatniego obrazu Andrzeja Wajdy.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Z dużym zdumieniem patrzyliśmy na zdjęcia Zamachowskiej. Ostatnio widzieliśmy ją na konferencji prasowej "Powidoków" (tej, na której doszło do nieprzyjemnego incydentu z Moniką Zamachowską). Od tego czasu minęło 14 miesięcy. Córka Justy i Zamachowskiego w krótkim czasie bardzo wydoroślała. Z drugiej strony, czemu tu się dziwić. Czas leci nieubłaganie, a Bronia Zamachowska (choć może raczej wypada o niej mówić już Bronisława Zamachowska) ma już 16 lat!

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.