Dzieci Zamachowskiego "nie chciały jej oglądać". Teraz Bronia spotkała się z Moniką na konferencji. Reakcja?

Do kłopotliwego spotkania doszło na konferencji promującej nowy film Andrzeja Wajdy, w którym 13-letnia Bronia Zamachowska gra jedną z głównych ról.

W 2014 roku Monika Zamachowska udzieliła wywiadu, w którym stwierdziła, że była żona Zbigniewa Zamachowskiego zakazuje ich dzieciom kontaktów z nową żoną ojca. W odpowiedzi najstarsza córka aktora Maria wystosowała list otwarty do dziennikarki. W imieniu reszty rodzeństwa zapewniła, że "to, że nie chcemy Ciebie oglądać jest naszym własnym, świadomym podjętym wyborem".

Młodsza córka Zamachowskiego musiała się jednak z jego drugą żoną spotkać. Bronia Zamachowska zagra w filmie Andrzej Wajdy "Powidoki". Na wtorkową konferencję promującą film przyszła z matką, Aleksandrą Justą. Nie zabrakło tam również drugiej żony jej ojca. Wkrótce wyjaśniło, że Zamachowska pojawiła się tam w celach zawodowych - o wspólnym pozowaniu nie mogło być mowy, ale fotoreporterzy uchwycili moment, w którym dziennikarka przeprowadza wywiad z Bronią.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jak myślicie, czy to zwiastun ocieplenia stosunków?

Nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek ten kontakt nawiązali. Mnie na tym zależało, ale stało się inaczej - powiedziała dziennikarka w rozmowie z "Super Expressem" w październiku tego roku.

<div class="gazetaVideoPlayer"><a href="http://www.plotek.pl/plotek/10,82573,15588900,__Richardson_z_synem_i_Zamachowski_goscili_na_widowni.html">Richardson z synem i Zamachowski gościli na widowni "Tańca z gwiazdami"</a><div><iframe src="http://www.gazeta.tv/plej/19,82573,15588900,video.html?autoplay=true" width="940" height="564" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen="yes"></iframe></div></div>

em

Więcej o:
Komentarze (38)
Dzieci Zamachowskiego "nie chciały jej oglądać". Teraz Bronia spotkała się z Moniką na konferencji. Reakcja?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Arla

  Oceniono 18 razy 18

  Bardzo smutna, dojrzała dziewczynka. Trzymaj się dzieciaku.

 • wiktor.dzik

  Oceniono 18 razy 16

  Bronia wygląda identycznie jak Zbysiu. Współczuję tego cyrku, który z życia zrobił jej ojciec!

 • Gość: fol

  Oceniono 12 razy 12

  Bronia wygląda jakby zaraz miała Monisi przypier...ć :)

 • fanizymiko

  Oceniono 13 razy 11

  Kolejna po Bachledzie "wielka nadzieja polskiego kina", która łapie się do filmu tylko dlatego, że do reżysera mówi wujku. Nędza.

  A co sytuacji Broni z macochą - no jak się postanawia taplać w guanie to nie mozna zgrywać czystej. Jedna w pracy druga w pracy więc wymagany profesjonalizm. Oczywiście to dziwne, że w takim molochu jak TVP jedyna "wolna" dziennikarka do przeprowadzenia wywiadu z młodą Zamachowską to właśnie Monisia:))

 • Gość: Jaga

  Oceniono 10 razy 10

  Monika ma szczęście ze Bronia przyszła bez broni... :):)

 • Gość: Teo

  Oceniono 13 razy 9

  Bronia wyrasta na piękną kobietę, już jest przeurocza a będzie zachwycająca! a do tego ma charakter. Brawo, Broniu! Nie zmieniaj się!

 • kazio.maciolka

  Oceniono 14 razy 8

  Bezczelna tupeciara Monia się sama wepchała na tę konferencję ( akurat w PnŚ innych dziennikarek nie brakuje) zapewne po to, aby powku...ać Bronię i jej matkę.

 • Gość: Gang

  Oceniono 6 razy 6

  No straszne ocieplenie, widać po buzi Broni. :D

 • amorvertical11

  Oceniono 6 razy 6

  Przerażające.. Głupi rodzice, durna dziennikarka. Mumin, szkoda nawet słów. Jesteś idiotą. Obawiam się, że ta cała szopka źle się skończy dla tych dzieciaków. Ale tak to jest jak durni rodzice nie są w stanie wyjść poza myślenie o własnej karierze i lansie na ściankach. To są sytuacje w które powinno wkroczyć prawo i odebrać tym baranom prawa rodzicielskie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX