Córka Eminema ma 21 lat. Właśnie założyła Instagram. Jest śliczna

Wiecie, jak wygląda córka Eminema? Jeśli odpowiedź brzmi "nie", to całkiem słusznie, bo do tej pory nie była to powszechna wiedza. Aż do teraz. Hailie Jade Scott Mathers założyła bowiem Instagram.

Do niedawna wiedziano o Hailie Jade Scott Mathers jedynie tyle, że się urodziła, jej sławny tata ją kocha i zainspirowała go do stworzenia jego największych przebojów takich jak "Stan", "Mockingbird" czy "Hailie's song". Jednak jeśli jest się córką Eminema, to naprawdę ciężko ukryć się przed światem.

Zarówno ona, jak i jej ojciec, przez wiele lat starali się, by zdjęcia Hailie nie ujrzały światła dziennego, jednak od czasu do czasu wyciekały do sieci za pośrednictwem kont na Twitterze czy Facebooku jej bliskich znajomych. Hailie Jade Scott Mathers w tym roku skończyła 21 lat. Najwyraźniej był to dobry moment, aby założyć otwartego Instagrama. Tym samym ani życie prywatne, ani tym bardziej wygląd córki Eminema nie są już tajemnicą.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Hailie Jade Scott Mathers studiuje  na Uniwersytecie Stanowym Michigan. Jest córką z małżeństwa Eminema z Kimberly Anne Scott. Poznali się, gdy byli nastolatkami. Ona miała 13 lat, on 15. Dwa razy brali ślub i rozwodzili się.

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.