Szwagierka Eminema nie żyje. Przedawkowała heroinę. "Raper i siostra nie byli zainteresowani udzieleniem jej pomocy"

Dawn Scott była siostrą byłej żony Eminema, Kimberly Mathers. Bezdomną kobietę policja znalazła w parku martwą. Policja poinformowała, że prawdopodobną przyczyną śmierci było przedawkowanie heroiny.

Dawn Scott to siostra bliźniaczka Kimberly Scott, byłej żony Eminema . Nastolatki wprowadziły się do domu rapera i jego matki, gdy miały 15 lat. Burzliwe małżeństwo z Kim stało się inspiracją wielu utworów muzyka, z problemami w życiu osobistym zmagała się też Dawn. Szwagierka gwiazdora od paru lat była bezdomna i uzależniona od narkotyków. We wtorek znaleziono ją martwą w parku w Detroit.

Prawdopodobną przyczyną śmierci jest przedawkowanie heroiny. Trwają testy toksykologiczne - cytuje źródło z lokalnej policji portla Radar.online.

Cztery miesiące wcześniej Dawn przyznała w rozmowie z tym samym portalem, że wielokrotnie zwracała się do Eminema i siostry z prośbą o pomoc w walce z uzależnieniem, ale "oni nie wyrazili takiej chęci".

Mam szwagra milionera i siostrę, która śpi na pieniądzach - żaliła się.

Kimberley Mathers, Dawn ScottKimberley Mathers, Dawn Scott Splash News / EAST NEWS Splash News / EAST NEWS

O pomoc do Kim wielokrotnie zwracał się też były chłopak Dawn.

Robiłem co mogłem, żeby uratować jej życie. Odbyłem z Kim wiele rozmów na ten temat, ale ona nie była zainteresowana tematem. Postawiła krzyżyk na siostrze - relacjonuje w rozmowie z "Daily Mail".

Dawn Scott miała dwudziestoletnią córkę Alainę. Eminem i Kimberly adoptowali ją gdy była małą dziewczynką.

EK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.