Eminem jest nie do poznania. Teraz wiemy już, skąd ta zmiana. Wygadał się przyjaciel rapera

Eminem ostatnio rzadziej pojawia się na oficjalnych imprezach. Dlatego kiedy zobaczyliśmy jego najnowsze zdjęcia, byliśmy zaskoczeni. Ale teraz już wiemy, dlaczego tak wygląda.

Eminem był ostatnio gościem na Wall Street Journal Innovator of the Year Awards w Nowym Jorku. Jego wygląd zaskoczył wszystkich : raper jest znacznie chudszy niż kiedyś, ma zapadnięte policzki, a jego twarz jest pokryta bruzdami.

Media na całym świecie od razu wydały werdykt: to efekt uzależnienia rapera od narkotyków i leków. Dla nas nie było to takie jednoznaczne, bo Eminem jest od 6 lat czysty. Sugerowaliśmy raczej, że to po prostu wynik upływającego czasu, a Eminem po prostu się zestarzał. W końcu ma już 42 lata i nie może wiecznie wyglądać jak nastolatek. Ale teraz mamy już wyjaśnienie.

Przyjaciel Eminema wyjawił "US Weekly", że ten nowy wygląd to wynik diety i ćwiczeń fizycznych.

On biega i dobrze się odżywia. Jest zdrowy i szczęśliwy - powiedział .

Eminem podobno zmienił się, podejmuje lepsze dla swojego zdrowia decyzje i dlatego tak schudł. Ponadto, wygląd Eminema może być wynikiem nadmiernej pracy, bo w środowisku muzycznym jest uważany za pracoholika. Ostatnio wydał świetnie przyjęty przez krytyków album "The Marshall Mathers LP 2", a na dniach wychodzi składanka, nad którą również trzyma pieczę: "Shady XV".

Eminem w 2002 i w listopadzie 2014 rokuEminem w 2002 i w listopadzie 2014 roku Bulls/ Getty Images Bulls/ Getty Images

Teo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.