Pamiętacie "syna" J.Lo z "Pokojówki na Manhattanie"? Dziś ma 25 lat i jest SUPERprzystojny

Nazwisko Tyler Posey być może nic Wam nie mówi, ale z pewnością kojarzycie uroczego chłopca - syna głównej bohaterki (czyli Jennifer Lopez) - z "Pokojówki na Manhattanie". 14 lat od premiery trudno go rozpoznać, jednak przyglądanie się aktorowi i szukanie podobieństw to sama przyjemność.

Jennifer Lopez kilka dni temu natknęła się w telewizji na film "Pokojówka na Manhattanie", w którym to zagrała główną rolę (spoiler alert: pokojówki na Manhattanie). Od premiery ckliwej, ale jakże uroczej komedii romantycznej, minęło już 14 lat, co uświadomił nam wpis J.Lo na Instagramie. Piosenkarka wrzuciła fragment sceny z jej 11-letnim wówczas filmowym partnerem Tylerem Poseyem. Ciekawi jesteście, jak wygląda dzisiaj? Jest superprzystony i superznany, jeśli tylko jest się fanem seriali dla młodzieży o nastoletnich wilkołakach.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Tyler Posey urodził się 18 października 1991 roku w Santa Monica. Karierę aktorską zaczął wcześnie, jednak w jego rodzinie były silne tradycje związane z tym zawodem. Jego ojciec John Posey też jest aktorem i w dodatku o mały włos wcieliłby się w rolę  Danny'ego Tannera z "Pełnej chaty", wystąpił nawet w pilocie serialu, jednak ostatecznie zastąpił go Bob Saget. 

Sukces "Pokojówki na Manhattanie" zachęcił Poseya do podążania aktorską ścieżką kariery. Zagrał w kilku filmach, jednak największy rozgłos przyniosła mu rola Scotta McCalla z "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak". Serial ma 6 sezonów, a Tyler dzięki niemu doczekał się dwóch nominacji do "Teen Choice Awards".

Jeśli chodzi o życie uczuciowe Poseya to niektóre fakty mogą Was zaskoczyć. Gdy miał 9 lat, chodził z... Miley Cyrus. DWA LATA! Młodzieńczą miłość szybko zastąpiła kolejna do Seany Gorlick, z którą był związany aż do 2014. Para planowała nawet ślub, jednak ich drogi rozeszły się. Obecnie Tyler związany jest z Bellą Thorne.

Prócz zdolności aktorskich Posey ma też niemały talent muzyczny. 25-latek śpiewa i gra na gitarze w zespole Lost In Kostko

 

ZI

Więcej o:
Komentarze (5)
Pamiętacie "syna" z J.Lo z "Pokojówki na Manhattanie"? Ma 25 i jest SUPERprzystojny
Zaloguj się
 • Gość: anoek

  Oceniono 18 razy 8

  25 lat? Hmm pora dla jennifer by zrobila z niego swojego kochanka...😏

 • Gość: tadeusz

  Oceniono 14 razy 6

  ciacho

 • Gość: mateusz

  Oceniono 11 razy 1

  bralbym go kilka razy dziennie- gdyby tylko sie zgodzil ;-))

 • Gość: Agla

  Oceniono 2 razy 0

  Podobny do Jennifer, naprawdę jak syn.

 • Gość: mi

  Oceniono 7 razy -5

  obleci....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX