Jennifer Lopez ma świetną figurę. Sekret? Właśnie zdradził go jej trener. Zdrowa dieta to mało powiedziane

Jennifer Lopez aby utrzymać rewelacyjną sylwetkę stosuje specjalną dietę i regularnie ćwiczy. Teraz trener gwiazdy wyjawił co je gwiazda, żeby tak dobrze wyglądać.

Jennifer Lopez , która w tym roku skończy 47 lat, nadal może pochwalić się zgrabną figurą. Mimo upływu lat piosenkarka prezentuje się niewiarygodnie seksownie. Jej doskonałe ciało to przede wszystkim zasługa diety oraz intensywnych ćwiczeń. Trener gwiazdy, Tracy Anderson, w rozmowie z "People" zdradził jakie produkty znajdują się w jej codziennym menu. Lopez jest zdyscyplinowana.

Wybrałem dla niej oczyszczającą dietę, ponieważ potrzebuje bardzo dobrego paliwa, by mogła robić wszystko to, co robi obecnie. Wszystko jest organiczne i dobrze przemyślane. Jest zachowany balans pomiędzy ilością wysokiej jakości białka, a innymi składnikami odżywczymi - wyjaśnia Anderson.

Jennifer LopezJennifer Lopez DAVID MCNEW / REUTERS / REUTERS DAVID MCNEW / REUTERS / REUTERS

W diecie Lopez nie znajdziecie nic przetworzonego. Dania gotowe? Odpada.

Wszystko jest świeże. Nie ma nic przetworzonego, z wyjątkiem proteinowego proszku do koktajlu, jeżeli danego dnia zdecydujemy się przygotować proteinowy koktajl - dodaje trener.

Anderson twierdzi, że takiej diety przestrzega na co dzień. Jednakże robi wyjątek przy szczególnych okazjach. W święta gwiazda pozwala sobie na drobne szaleństwa.

Jest bardzo zrównoważoną osobą, więc nie zamierza przegapić świąt Dziękczynienia czy wakacji z dziećmi [z powodu diety]. To jeden z powodów dla których tak ważny jest trening. To jest spójne - dzięki temu nie wprowadzamy ekstremalnej diety - zdradza Anderson.

To, że Lopez o siebie dba widać gołym okiem. Ciężka praca i samodyscyplina zaowocowała pożądanymi efektami. Myślicie, że powinna trochę wyluzować z dietą?

Zobacz wideo

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.