Cheryl Cole zszokowała świat romansem z idolem nastolatek. Teraz plotki o ciąży. Nowe zdjęcia ich nie uciszą

Cheryl Cole pokazała się publicznie pierwszy raz od nasilających się w ostatnim czasie plotek o ciąży. Brytyjskie media piszą o "wyraźnych krągłościach".

Cheryl Cole (jeszcze do niedawna Fernandez-Versini) od początku roku spotyka się z młodszym o 10 lat Liamem Payne'em znanym z zespołu One Direction. Para poznała się, gdy gwiazdor jako nastolatek pojawił się w show X-Factor, w którym ona była jurorką. Zakochani od paru miesięcy nie kryją się już z uczuciem i pojawiają się razem na branżowych imprezach, pokazują też wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. 

W ostatnich tygodniach piosenkarka zniknęła jednak z salonów. W mediach coraz częściej pojawiały się doniesienia o jej rzekomej ciąży. Z niecierpliwością oczekiwano jej publicznego wyjścia i wreszcie się doczekano. Ambasadorka L'Oreal pojawiła się na imprezie producenta kosmetyków w Paryżu. Nie dało się nie zauważyć, że jej brzuch nieco się zaokrąglił. Również piersi wydają się większe niż zwykle. 

>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Cheryl zaprezentowała nową sylwetkę. Podkreśliła krągłości w opinającej sukience. Jest w ciąży? Na pewno nie uciszyła plotek - komentuje "Daily Mail". 

Jak myślicie, jest coś na rzeczy?

EK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.