Krystian Wieczorek nie zaprosił Ostałowskiej na ślub. To miało ich poróżnić. "Zrozumiała, że..."

Krystian Wieczorek i Dominika Ostałowska grają wspólnie w serialu "M jak miłość". Okazuje się, że łączy ich głęboka więź.

Krystian Wieczorek na początku wakacji wziął w tajemnicy ślub z młodszą od siebie o 17 lat Marią Szafirską. Ślub był na tyle dyskretny, że nie wiedziała o nim nawet Dominika Ostałowska, o której plotkowano jakiś czas temu, że miała z Wieczorkiem romans. Żadnego romansu nie było, niemniej, jak informuje "Na żywo", oboje łączy silna przyjaźń. Jak duża, Dominika Ostałowska mogła się o tym przekonać, kiedy producenci "M jak miłość" mocno ograniczyli jej rolę w serialu.

Krystian Wieczorek wstawił się za przyjaciółką u twórców tasiemca.

On ją bardzo szanuje, uważa, że jest niezwykle zdolną aktorką, z którą grać to sama przyjemność. Niestety niewiele wskórał, ale za to swoją lojalnością niezwykle mocno ujął Dominikę - informuje źródło, na które powołuje się tygodnik.

Pismo informuje również, że Ostałowska miała ponoć żal do Wieczorka, że nie zaprosił jej na ślub.

Dziś nie ma śladu po animozjach. Dominika zrozumiała, że przyjaciel, który na początku lipca poślubił Marię Szafirską (24) chciał w ten sposób uniknąć rozgłosu. Bał się, że jeśli komukolwiek z planu zdradzi datę ceremonii, to wieść ta szybko trafi do mediów. Wyjaśnił, że o ślubie nie powiedział nawet własnej menedżerce - wyjaśnia "Na żywo".

Przyjaciele rzadko będą się teraz spotykać na planie "M jak miłość" - obecność Dominiki Ostałowskiej została zredukowana z 20 do 1-3 dni zdjęciowych. Pismo jednak dowiedziało się, że razem będą grać w Teatrze Capitol. Ostałowska gra tam w spektaklu "Hawaje, czyli przygody siostry Jane", a Wieczorek dostał rolę w spektaklu przygotowywanym na jesień.

JZ

Więcej o: