Dominika Ostałowska przytyła, zrobiła botoks, mówiło się też o chorobie. A teraz? 10 kg i 10 lat mniej. ALE METAMORFOZA!

Znana z "M jak Miłość" aktorka dwa lata temu zmieniła się nie do poznania. Winą za nagłe przybranie na wadze obarczano chorobę tarczycy. Ostałowska przyznała się też do stosowania botoksu. Po zrzuceniu 10 kg, skorzystaniu z pomocy stylistów i przejściu na dietę, znów wygląda świetnie. Odchudzoną sylwetkę będziemy mogli podziwiać w nowym serialu "Prokurator".
Dominika Ostałowska Dominika Ostałowska WBF

Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej

Dominikę Ostałowską widzowie kojarzą przede wszystkim z serialu "M jak Miłość", w którym od lat wciela się w rolę Marty Mostowiak. Już wkrótce będzie można zobaczyć ją w innej produkcji - aktorka dołączyła do obsady serialu TVP2 "Prokurator". W czwartek pojawiła się na konferencji, na której uwagę zwracała przede wszystkim wyraźnie szczuplejszą sylwetką. Ale te zdjęcia to jeszcze nic!

Zobaczcie też, jak wyglądała przed metamorfozą w "M jak miłość".

Dominika Ostałowska Dominika Ostałowska fot. J&R Stefanowicz/Prestige Media

Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej

Jak się okazuje, Ostałowska dała się namówić na wzięcie udziału w projekcie "Metamorfoza 2015". Z pomocą specjalistów Revival Clinic udało się jej schudnąć 10 kg i odświeżyć swój wizerunek. Efekty robią niesamowite wrażenie.

Dominika Ostałowska Dominika Ostałowska Kapif

Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej

Zmiany w wyglądzie aktorki zaczęły być dostrzegalne w 2013 roku. Nagły przyrost wagi Ostałowskiej stał się tematem dyskusji fanów "M jak Miłość" jeszcze gorętszym od losów Marty Mostowiak. Serialowa pani sędzia w niczym nie przypominała już drobnej blondynki z początków emisji serialu. Media przez wiele miesięcy spekulowały o chorej tarczycy, która miała być odpowiedzialna za problemy z wagą. Aktorka zdecydowała się zdementować te informacje w rozmowie z "Faktem".

To, co piszą, to bajki. Nie mam problemu z tarczycą - mówiła na początku 2014.
Dominika Ostałowska Dominika Ostałowska Kapif

Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej

Dodatkowe kilogramy nie były jedyną zmianą, którą można było zauważyć w wyglądzie Ostałowskiej. W lutym 2014 gwiazda przyznała, że faktycznie eksperymentowała ze sposobami na poprawienie wyglądu twarzy, ale była to jednorazowa próba.

Wolę np. laser czy jakieś podgrzewanie, które nie powoduje takiego usztywniania, tylko pobudza kolagen, co sprawia, że skóra jest w lepszym stanie. W moim zawodzie jest to o tyle ważne, że nie pomagają nam zabiegi, które ograniczają mimikę, czy sprawiają, że twarz staje się trochę wynaturzona lub podobna do parunastu innych - tłumaczyła.
Dominika Ostałowska Dominika Ostałowska Kapif/J&R Stefanowicz/PRESTIGE Media

Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej

Za metamorfozę aktorki odpowiada Revival Clinic. Tak ośrodek pisze o współpracy z Ostałowską na swoim profilu na Facebooku:

Dominika Ostałowska pięknieje z każdym dniem. Pewnie wielu z Was zastanawia się nad tym, komu zawdzięcza ten sukces. Otóż odpowiedź na to pytanie jest tylko jedna - Pani Dominika zawdzięcza ten sukces samej sobie. Swojej silnej woli, pięknemu i bogatemu wnętrzu, które kieruje ją w stronę pozytywnych zmian. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uczestniczyć w tym procesie.

Dominika OstałowskaFacebook.com/klinika.revival

Dominika Ostałowska Dominika Ostałowska Facebook.com/pages/Dominika-Ostałowska

Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej

Świetny wygląd po metamorfozie to zasługa, miedzy innymi, zastosowania nowej diety. Aktorka podzieliła się jej tajnikami na Facebooku.

Moje "kolorowe niezbędniki" w diecie PALEO, do tego wysokiej jakości chude mięso oraz tłuszcze Omega3, polecam - napisała.

Dieta Dominiki OstałowskiejFacebook.com/pages/Dominika-Ostałowska

Dominika Ostałowska Dominika Ostałowska Kapif/Facebook.com/kajetan.gora

Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej

Metamorfoza nie ograniczyła się tylko do treningu i zmiany diety. Ostałowska oddała się w ręce stylisty fryzur Kajetana Góry. Współpracujący z wieloma gwiazdami fryzjer pochwalił się efektami współpracy na Instagramie. Tam, pod adresem aktorki, posypały się same komplementy.

Prześlicznie.
Bardzo świeżo wygląda, bomba!
10 lat mniej, pięknie - pisali internauci.

Dominika OstałowskaInstagram.com/kajetangora

Więcej o: