"Michael Jackson chciał ożenić się z Emmą Watson". Pierwsze szokujące fragmenty wspomnień lekarza króla pop

Według najnowszych informacji ujawnionych przez Conrada Murraya, lekarza Michaela Jacksona obwinianego o spowodowanie jego śmierci, król pop chciał poślubić swoją chrześnicę, był też zauroczony 12-letnią wówczas Emmą Watson.

Minęło już siedem lat po śmierci Michaela Jacksona, jednak do mediów cały czas przedostają się nowe kontrowersyjne informacje o legendzie muzyki, świadczące o jego prawdopodobnych skłonnościach do pedofilii (w tym np. wstrząsające zdjęcia z posiadłości artysty). W najnowszej książce dr Conrada Murraya, lekarza obwinianego o śmierć gwiazdora, autor ujawnia kolejne wstrząsające kulisy życia króla pop.

Podobno miał on przeżyć silne zauroczenie najpierw swoją pochodzącą z Wielkiej Brytanii 12-letnią chrześnicą Harriet, córką jego przyjaciela aktora Marka Lestera (znanego z roli Olivera Twista w filmie "Olivier!").

Michael zakochał się w Harriet, kiedy ta miała około 5 lat - pisze w książę Murray. - Potem, gdy dorosła i miała 12 lat, całkiem oszalał na jej punkcie. Podczas trasy "This Is It", jak był w Londynie, chciał, abym poszedł do jej ojca omówić plany ceremonii ślubnej. Mówił mi, że jej ojciec jest jego bliskim przyjacielem. Mnie jednak martwiło, że przecież według norm w większości krajów Harriet jest zdecydowanie za młoda na ślub. Gdy pytałem się go, ile ona ma lat, odpowiadał, że gdzieś około 12, ale nie był pewny. Potem pamiętam naszą rozmowę z Trynidadu i Tobago. Mówiłem mu, że znam przypadki tego typu aranżowanych małżeństw w wierze hinduskiej, ale i tak miałem poważne wątpliwości, co do legalności takich ceremonii.

Według relacji Murraya, Jackson miał być zdecydowany na małżeństwo i podjął kroki, aby zbadać możliwości zawarcia legalnego małżeństwa z osobą niepełnoletnią w zachodnim kręgu kulturowym. Planował też sam odwiedzić Lestera i omówić z nim tę sprawę.

Powiedział mi: "Musisz mi przysiąc, że nie powiesz o tym nikomu ani słowa, dopóki czas nie będzie odpowiedni" - pisze Murray.

Michael Jackson z Harriet Lester (po lewej) i Lucy Lester oraz ich matką w 2009 roku.

Michael Jackson z Harriet Lester (po lewej) i Lucy Lester oraz ich matką w 2009 roku.Michael Jackson z Harriet Lester (po lewej) i Lucy Lester oraz ich matką w 2009 roku. Michael Jackson z Harriet Lester (po lewej) i Lucy Lester oraz ich matką w 2009 roku./ Fot. SPLASH NEWS

Jackson, miał planować wspólne życie z Harriet, podobno zastanawiał się też, w jaki sposób mógłby zabezpieczyć finansowo jej przyszłość. Murray wspomina jednak, że Jackson niedługo potem miał przeżyć kolejne zauroczenie tym razem 12-letnią Emmą Watson. Podobno w swojej wynajętej willi w Los Angeles miał naturalnej wielkości tekturowe podobizny gwiazdy "Harry'ego Pottera".

Michael powiedział mi, że zakochał się w niej w momencie, gdy zobaczył ją w pierwszym filmie o Harry'm Potterze w 2001 roku, gdy miała 11 lat - pisze Murray. - Emma był jego drugim wyborem, jeśli sprawy z Harriet nie ułożyłyby się pomyślnie.

Lekarza miały niepokoić tego typu intymne zwierzenia, jednak nie dopytywał się gwiazdora o kwestie pedofilii.

Nigdy nie naciskałem na Michaela, instynktownie wiedziałem, że to bardzo delikatny temat. Michael mógłby bardzo szybko zamknąć się, tak jak szybko i niespodziewanie potrafił się otworzyć. Jedno jednak było całkiem jasne: to, w jaki sposób mówił o młodych dziewczętach, świadczyło, że to nie były jedynie niewinne zauroczenia,

<b>Hermiona Granger - Emma Watson</b>. Hermiona Granger - Emma Watson.  WARNER BROS

Murray i Jackson poznali się w 2006 roku, szybko zaprzyjaźnili się i jak twierdzi "nie był dla niego tylko lekarzem, lecz przede wszystkim najbliższym przyjacielem i jedynym powiernikiem". Jest to jeden z powodów, dla których fani króla pop uważają publikację wspomnień Murraya za cyniczną zdradę w imię zysków. Premiera książki zapowiedziana jest na najbliższy wtorek.

ZI

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (33)
"Michael Jackson chciał ożenić się z Emmą Watson". Pierwsze szokujące fragmenty wspomnień lekarza króla pop
Zaloguj się
 • Gość: Sylwia

  Oceniono 5 razy 5

  Dowód na to jak sława i traumatyczne dzieciństwo może zniszczyć człowieka i doprowadzić do jego śmierci. Po pierwsze dążenie do wymyślonej perfekcji poprzez liczne operacje plastyczne, od których się uzależnił. Słabość do dzieci mylona z pedofilia. Miał zniszczone dzieciństwo dlatego w dorosłym życiu sam często zachowywał się jak dziecko dlatego miał z nimi dobry kontakt. Był dobrym człowiekiem który wiele przeszedł przez rodzinę i obcych ludzi. A oni nawet tyle lat po jego śmierci go gnoją. Ja się kłaniam ku niemu. Był cudownym człowiekiem. Amen.

 • janboden49

  Oceniono 7 razy 5

  Nie pierd..lcie głopot w razie braku sensacji,,,

 • Gość: Marcela

  Oceniono 3 razy 1

  Wiecie co jest obrzydliwe? To, co robi Conrad Murray. To, co opowiada, brzmi jak wyssane z palca i szczerze współczuję ludziom, którzy przyjmują to jako fakty. Najpierw doprowadził do śmierci Michaela, a teraz, kiedy przez to nie może robić dalej kariery w medycynie, postanowił wybić się w inny sposób – w końcu sensacje najlepiej się sprzedają, prawda?
  Ludzie zaciekawieni pójdą i kupią jego książkę. Dzięki czemu morderca zbiję fortunę, pogrążając przy tym opinię publiczną osoby, którą sam zabił.
  „What happened to the truth? Is it ot of fashion?”

 • Gość: 123

  Oceniono 3 razy 1

  no i spoko

 • Gość: tomek

  0

  Nie wiem, czy MJ był czegoś winny, czy nie, ale wiem, że ta menda Murray powinien nadal siedzieć w więzieniu i mieć jakikolwiek zakaz nie tylko pisania i zarabiania na MJ, ale w ogóle mówienia o nim publicznie. Przypomnę może , że MJ nie popełnił samobójstwa, a nie umarł ani po chorobie, ani w wypadku itp.

 • Gość: Ktoś

  0

  Doktorek j co zamordował Michaela Jacksona powinien się w piekle smażyć karma wraca ....

 • Gość: Ktos

  0

  Zostawcie Michaela Jacksona w spokoju .a ten do której powinien się w piekle smażyć za takie oszczerstwa

 • Gość: Licho jest złe

  0

  Boże! Dobrze że Elvis Presley nie chciał się ożenić z Michaelem Jacksonem! To były temat idealny dla was. I na podobnym poziomie. Kto wymyśla takie rzeczy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX