Maciej Zakościelny ma syna. Jego ukochana to modelka. "Podobało mu się, że..."

Maciej Zakościelny niechętnie opowiada o miłości i rodzinie. Udało nam się jednak zdobyć parę szczegółów na temat jego partnerki i wspólnych planów tej dwójki.

Maciej Zakościelny parę dni temu powitał na świecie syna , którego urodziła mu Paulina Wyka. Aktor pilnie strzeże życia prywatnego - o ciąży jego partnerki media dowiedziały się dopiero, kiedy ta była już blisko rozwiązania. Niewiele zresztą było wiadomo i niej samej. Czas nadrobić zaległości.

Paulina Wyka to modelka reprezentowana przez agencję Model Plus, która odpowiedzialna jest między innymi za karierę Magdaleny Frąckowiak . Partnerka "Polskiego Brada Pitta" zaczęła przygodę z modelingiem w 2003 roku, kiedy to wygrała konkurs Look Model Search, a rok później zajęła drugie miejskie w jego międzynarodowej edycji.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MODELKI >>

Jak podaje "Na żywo", 31-latka w 2014 roku poznała aktora i od razu podbiła jego serce.

Paula zrobiła na Maćku wielkie wrażenie, bo choć robi międzynarodową karierę, brała udział w pokazach w Mediolanie i w Los Angeles, pozostała skromną dziewczyną z Kęt. Podobało mu się, że traktowała go jak zwykłego chłopaka, a nie jak gwiazdora znanego z telewizji - zdradził informator.

Jeśli wierzyć doniesieniom z gazety, para planuje wziąć ślub jeszcze w tym roku. Najprawdopodobniej uroczystość odbędzie się w hotelu Brand w Wiązownej pod Warszawą, którego właścicielem jest przyjaciel aktora, Kuba Wesołowski .

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.