Samochody, piękne dziewczyny, a na deser DJ Adamus. WARSAW DRIFT PARTY - czyli driftingowa impreza. To już w ten weekend!

Jeszcze dym nad stadionem Wisły Płock do końca nie opadł po Drift Night, a już 18 i 19 czerwca 2016 w samej centrali, na podwarszawskim Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, rozegrana zostanie 5 i 6 runda Drift Masters Grand Prix. Jak zawsze nie zabraknie driftingu na najwyższym europejskim poziomie oraz muzycznych brzmień najlepszych klubowych hitów. O stronę sportową zadbają znakomici kierowcy z Polski i Europy, a za konsolą dźwięków staną C-BooL oraz DJ Adamus. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że trasę przejazdu w Nadarzynie zaprojektuje najlepszy drifter w Europie - sam James Deane, którego oczywiście nie zabraknie podczas zawodów. Irlandczyk przyzwyczaił już polską publiczność do swojej sztuki driftowania. Zapowiada się weekend niezapomnianych wrażeń.

Drift Masters GP z rundy na rundę wprowadza zawody sportowe w coraz to nowsze wymiary doznań. Poznań wystartował bardzo sportowo. Drift w najlepszym wydaniu zawsze się tutaj sprawdza. Następnie był Płock. Miasto, które benzynę ma we krwi, a dym w płucach, ponownie udowodniło, że nocne driftowanie i dziesiątki tysięcy widzów na trybunach to jego domena. I wreszcie najbliższa impreza w podwarszawskim Nadarzynie - ta też będzie mieć swoją wyjątkową oprawę, tym razem muzyczną. Warsaw Drift Party to nazwa, która zobowiązuje, a konsola pod kontrolą DJ Adamusa i C-BooLa jest gwarancją najlepszych muzycznych wrażeń.

DJ Adamus to polski producent muzyczny, remixer, muzyk, kompozytor i dziennikarz. Ostatnio znany widzom głównie z jury produkcji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dla publiczności driftingowej w Nadarzynie da jedyne w swoim rodzaju klubowe show. Sceną zawibruje także DJ Mad Mike, a właściwie Marcin Żak, który kryje się pod tym pseudonimem. Mad Mike, tak jak drifterzy, lubi łączyć różne style. Jego muzyczne klimaty goszczą wszędzie tam, gdzie muzyka klubowa rządzi. I wreszcie C-BooL - DJ i producent związany z muzyką klubową od najmłodszych lat. Ma swój własny muzyczny styl i trend, który królował na parkietach tanecznych w Polsce i Europie. W 2016 roku ukazał się jego singiel "Never Go Away", który podbija polskie listy przebojów.

Miejscem całego wydarzenia będzie nowo powstałe Międzynarodowe Centrum Targowo - Kongresowe Ptak Warsaw Expo. Jest to największy tego typu obiekt w Polsce i Europie Środkowej. Jest położony w podwarszawskim Nadarzynie u zbiegu dróg S7, S8 i A2. Doskonała lokalizacja i nowe rozwiązania drogowe sprawiają, że dojazd do centrum stolicy zajmuje jedynie 15 minut, a dojazd do Lotniska Chopina - 10 minut. Ptak Warsaw Expo powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych eventów komercyjnych również przez firmy zewnętrzne. Obiekt tworzy kompleks sześciu nowoczesnych hal o łącznej powierzchni wystawienniczej 143 000 mkw. i zewnętrznej równej 500 000 mkw.

Bilety na 5. i 6. rundę Drift Masters GP do nabycia na eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

WIĘCEJ KONKRETÓW -- > WARSAW DRIFT PARTY .

Redakcja

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.