Calvin Harris nie wydawał się zachwycony sposobem, w jaki świat dowiedział się o nowym romansie jego byłej dziewczyny, Taylor Swift . Jak już pisaliśmy, wokalistka została przyłapana na romantycznej randce z aktorem Tomem Hiddletsonem, a w odwecie DJ - który rozstał się z nią na początku czerwca - usunął ze swoich mediów społecznościowych wszelkie ślady ich związku.
Wygląda jednak na to, że złość Harrisa nie trwała długo. Wczoraj, dzień po tym, jak zdjęcia Swift obiegły cały świat, paparazzi przyłapali Szkota w drodze na trening. Calvin, choć wyglądał na nieco przybitego, o dziwo nie odmówił odpowiedzi na pytanie o byłą ukochaną.
Zapytany przez fotografa o to, czy czuje się "oszukany i zdradzony zachowaniem Swift", odparł:
Wszystko jest w porządku, ona robi teraz to, na co ma ochotę - odparł spokojnie Calvin Harris .
Taka odpowiedź DJ-a może być dużym zaskoczeniem, bo tuż po ujawnieniu okładki "The Sun" ze Swift i Hiddlestonem mogło się wydawać, że Harris jest naprawdę wściekły.
O rety, no to teraz będzie się działo... - napisał na Twitterze muzyk, ale wpis szybko usunięto.Twitter.com/CalvinHarris
Myślicie, że naprawdę Calvin nie wścieka się już na Taylor?
IN
"Stało się tak, że guz odbił". Adrian ze "Ślubu" przekazał wieści o stanie zdrowia
Zagadkowa śmierć Patryka Palczyńskiego na morzu. Według śledczych sam się związał. Rodzina mówi o zbrodni
Niespodziewana reakcja córki Wiśniewskiego i Mandaryny na pytania o ich związek. Nie wytrzymała
Lichtman wspomina ostatnie spotkanie z Krawczykiem. "Nie mogłem powstrzymać łez"
Marcin Wrona pokazał pierwsze chwile po operacji. Nie ukrywa, z czym się mierzy
Lewandowski w wersji amerykańskiej. Bez zmarszczek i siwizny. "Bardzo popularny cover"
Wszystko kręci się wokół butów Kołodziejczaka. "Mówią, że mi odbiło"
Michał Wiśniewski i Mandaryna znów razem. Ich syn przerwał milczenie
Haaland i wypchany szop za 750 dolarów. Co to ma być? Zagadka rozwiązana