Taylor Swift DWA TYGODNIE po rozstaniu ma nowego faceta. I TO JAKIEGO. Reakcja Calvina? Czysta desperacja

Taylor Swift zaledwie dwa tygodnie temu rozstała się z Calvinem Harrisem, ale wygląda na to, że szybko uleczyła złamane serce. Zagraniczne media donoszą, że wokalistka spotyka się ze znanym aktorem Tomem Hiddlestonem.

Taylor Swift i Tom Hiddleston są parą? Wszystko na to wskazuje. "The Sun" w dowodzie opublikował zdjęcia, które nie pozostawiają wątpliwości co do stopnia zażyłości tej dwójki. Podczas romantycznego spaceru na plaży para przytulała się i całowała, nie próbując nawet ukrywać swojego uczucia. Było gorąco.

Nie obchodziło ich, że wokół kręciło się ok. 20 osób. Wyglądali jak szaleńczo zakochana para, której nic więcej na świecie nie obchodzi.

The Sun

Tym samym potwierdziły się plotki, które krążyły od tygodni. A dokładnie od momentu, kiedy światło dzienne ujrzało to wideo z MET Gali:

 

Swift i Hiddleston bawili się razem świetnie, co do tego nie ma wątpliwości. Jak łatwo się domyślić, osobą, która miała zdecydowanie mniejszy ubaw był Calvin Harris. Miesiąc później miał zerwać z Taylor właśnie z tego powodu.

Calvinowi bardzo nie spodobało się to wideo. Który facet chciałby widzieć swoją dziewczynę tańczącą z takim facetem jak Tom? - donosiło źródło HollywoodLife.com.

Odpowiedź brzmi: NIKT.

embed

giphy.com

To przerosło nawet jednego z najlepiej zarabiających DJ-ów na świecie, a gdy jego związek z Taylor się zakończył, Hiddleston nie tracił czasu.

Zaczął do niej pisać i zaprosił na randkę. Był niezwykle czarujący i ją rozbawiał - podaje Daily Mail.

Wychodzące na jaw coraz to nowe fakty wywołały wątpliwość, czy faktycznie to Taylor była stroną porzuconą. Teraz częściej mówi się, że rozstanie wynikło z jej inicjatywy, a świadczyć o tym ma ostra reakcja Harrisa na publikację "The Sun".

Jest wkurzony i czuje się zdradzony przez Taylor - twierdzi źródło "Daily Mail".

Szkocki DJ usunął ze swoich profili społecznościowych wszystkie zdjęcia ze Swift oraz przestał obserwować ją i wszystkich jej bliskich przyjaciół. Z Twittera zniknął również znaczący wpis, który Harris zamieścił tuż po rozstaniu. Zapewniał w nim, że on i piosenkarka wciąż darzą się szacunkiem . Najwyraźniej był to szacunek z krótkim terminem ważności. Sama Taylor zatracona w kolejnej miłości nie wydaje się przejmować.

embed

giphy.com

Jedno jest pewne: ma sporo inspiracji na kolejną płytę.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.