Andrzej Grabowski zostawił żonę dla nowej partnerki? "Nie układam sobie życia na nowo". Jest i jej komentarz

Andrzej Grabowski skomentował plotki o rozwodzie z Anitą Kruszewską. Nie zaprzeczył im. Stanowczo jednak podkreślił, że "nie ma żadnej kobiety i nie układa sobie życia na nowo".

W kwietniu "SE" donosił, że Andrzej Grabowski rozwodzi się z żoną Anitą Kruszewską . Gdy temat podchwyciły pozostałe tabloidy, zaczęto pisać o nowym romansie aktorka. Ten jednak stanowczo zaprzeczył, że ma kogoś nowego.

Nie mam żadnej kobiety, nie układam sobie życia na nowo, nawet mi do głowy nie przychodzi, żeby to robić. Bardzo żałuję, że to co było dotychczas się skończyło - mówi Andrzej Grabowski "Fakt.pl". - To wszystko jest wyssane z palca. Nie wiem, kto puszcza ploty, że ja sobie układam życie, nie mam pojęcia. Może to moja żona, może nie moja żona. Nie wiem kto, po prostu bzdura totalna.

O wypowiedź poproszono także Anitę Kruszewską .

Jeżeli to jest prawda [fakt, że Andrzej Grabowski rozpoczął nowy związek - przyp. red.], to cóż - życzę Andrzejowi szczęścia, bo na pewno będzie mu bardzo potrzebne. A jeżeli nie jest to prawda, to też mu życzę szczęścia - czytamy słowa Kuszewskiej w tym samym artykule.

Andrzej Grabowski wziął ślub z młodszą od siebie o 18 lat Anitą Kruszewską siedem lat temu, po dwóch latach znajomości. Para często razem pojawiała się na salonach, choć ostatnio wycofali się z życia publicznego. Kruszewska zaczęła mieć poważne problemy ze zdrowiem. Przeszła dwa udary mózgu. Jak podaje " Super Express " żona Grabowskiego miała mieć za złe mężowi, że nie poświęcał jej wówczas dość uwagi. Żal był ponoć na tyle duży, że Kruszewska miała nie widzieć innej drogi niż rozwód.

Zobacz wideo

ZI

Więcej o:
Copyright © Agora SA