Jego mama nagrała dla niego kilkanaście lat temu piosenkę. Co dziś robi syn polskiej gwiazdy?

Pamiętacie piosenkę "A ja wolę moją mamę"? Lata temu wykonywała ją Majka Jeżowska. Jej bohaterem był mały Wojtuś, syn artystki. Dzisiaj Wojtek Jeżowski ma ponad 30 lat i jest reżyserem i właścicielem firmy producenckiej.
Wojtek Jeżowski Wojtek Jeżowski Facebook

Mama czytała mu "Przygody Michałka"

Wojtek Jeżowski wychował się w Stanach, co jak przyznaje jego mama Majka Jeżowska, miało być dla niego w przyszłości sporym atutem.

Na pewno ważne jest, żeby dzieci nie zapominały ojczystego języka, kontaktowały się z rodziną w Polsce, odwiedzały kraj, jeśli to tylko możliwe - opowiada o tamtym okresie Majka Jeżowska w wywiadzie dla Se.pl. - Ja codziennie czytałam synkowi "Przygody Michałka" po polsku i co roku spędzaliśmy wakacje w Polsce. Dzięki temu zawsze był dwujęzyczny, a znajomość angielskiego przydała mu się bardzo w Polsce. Tu skończył liceum i studia psychologiczne na SWPS w Warszawie.

Wojtek Jeżowski, Majka JeżowskaScreen "Pytanie na śniadanie"

Wojtek Jeżowski Wojtek Jeżowski Screen "Pytanie na śniadanie"

Rozmawiał z matką o seksie

Przy okazji wywiadu okazało się, że Wojtek mógł robić coś, o czym zapewne marzyło wiele dzieciaków.

Był moim kumplem, mówił do mnie po imieniu, rozmawialiśmy na wszystkie tematy, np. seksu i narkotyków. To ważne, zwłaszcza w wieku dojrzewania, bo rozmowa i brak tematów tabu to podstawa dobrej relacji w domu. Chociaż dzisiaj żałuję, że mój dorosły już syn nie mówi do mnie "mamo".
Wojtek Jeżowski Wojtek Jeżowski Screen GoldenLine

Ma własną firmę producencką

Syn piosenkarki całkiem nieźle sobie radzi w dorosłym życiu. Założył firmę producencką "Black Rabbit" i jak czytamy na jego profilu zawodowym na jednym z popularnych portali społecznościowych, wśród klientów ma takie firmy jak McDonald's, KFC, Mattel czy Dulux.

Majka Jeżowska Majka Jeżowska WBF

Współpracuje zawodowo z mamą

Jako producent współpracuje też z mamą. Wyprodukował jedną z piosenek Majki Jeżowskiej.

Pierwszy nasz teledysk, zresztą bardzo fajny i piękna piosenka "Chcę z tobą spędzić święta", duet mój z De Mono zrobił Wojtek. I szczerze mówiąc tylko dlatego, że miałam mało kasy i że wiedziałam, że mogę mieć na to wpływ, tu się przeliczyłam, bo wpływu nie mam. Jak on coś wymyśli, to musi być tak - zdradza Majka Jeżowska w "Pytaniu na śniadanie".

Wojtek Jeżowski Wojtek Jeżowski Screen

Nie wie, jakim cudem jego film odniósł sukces

Pamiętacie film "There is a city", będący w ostatnią rocznicę Powstania Warszawskiego hitem internetu? Mało kto wie, ale wymyślił go właśnie Wojtek Jeżowski. Film odniósł ogromny sukces i ma do tej pory ponad 2 miliony odsłon na Youtube. Zaskoczyło to nawet Jeżowskiego.

Wynik filmu traktuję jako coś niezwykłego - powiedział portalowi NaTemat. Zakładałem sobie, że obejrzy to sobie maksymalnie kilkaset tysięcy osób. My to robiliśmy trochę dla anglojęzycznej publiki, żeby im uświadomić parę rzeczy z naszej historii. Po dwóch dniach się okazało, że jest 1,5 miliona osób. Myślałem, że mi się to nigdy nie przydarzy. Nadal się zastanawiam, jakim cudem.

Wojtek Jeżowski Wojtek Jeżowski Facebook

Czyżby był do wzięcia?

Na razie nic nie wiadomo, żeby jakaś niewiasta zawładnęła sercem przystojnego i nieco tajemniczego producenta. Nie należy także do bywalców salonów, więc i okazji do plotek  nie daje zbyt wiele. Najwyraźniej jest skupiony na swojej pracy i kto wie, czy to nie jest w tej chwili jego największa miłość.