Dorota Szelągowska w SZOKUJĄCYM wywiadzie. "Mój ojczym był pedofilem". Mówi też o matce

Córka Katarzyny Grocholi o traumatycznych wspomnieniach z dzieciństwa opowiedziała w programie Magdy Mołek. Szczególnie mocne zarzuty padły pod adresem jej ojczyma.

Katarzyna Grochola niejednokrotnie wspominała jak trudnym wydarzeniem w jej życiu był rozwód.  Pisarka opowiadała w wywiadach o tym, że były mąż wyrzucił ją i jej córkę z domu z jedną walizką. Do sprawy Dorota Szelągowska wróciła w rozmowie z Magdą Mołek w programie "W roli głównej". Była żona Adama Sztaby nazwała ojczyma alkoholikiem i pedofilem.

Miałam wychowanie z mamą, babcią i to był trudny czas. Bardzo. Działy się różne złe rzeczy. Ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. Jakbym mogła cofnąć czas, jakbyś powiedziała: "Hej, możesz cofnąć czas. Nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem. Nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego..." - nie oddałabym tego za nic - powiedziała.

Projektantka wnętrz wyznała również, że nie otrzymała od matki tyle wsparcia, ile potrzebowała. Katarzyna Grochola w tym czasie walczyła z chorobą nowotworową.

Myślę, że nie dostałam tyle wsparcia w dzieciństwie, ile powinnam była dostać. Ale to dlatego, że moja mama miała raka, moja mama umierała. Moi rodzice się rozwiedli. Miała własne problemy. Myślę, że dała mi tyle miłości, ile była w stanie. Ale to chyba nie było wystarczająco - uznała.
Zobacz wideo

EK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.