Scott Disick nie przyjechał na urodziny córki. Złożył "życzenia" w sieci. Internauci ostro: Nie napracowałeś się, prawda?

Scott Disick nie przyjechał na urodziny swojej córki Penelope, ale... wrzucił jej zdjęcia na Instagram. Zagraniczne media oceniają to jako "rozczulające przesłanie".

Kourtney Kardashian i Scott Disick niedawno się rozstali. Para jednak ciągle jest rodzicami trojga dzieci. Ten szczegół najwyraźniej wyleciał z głowy celebryty, bo nie pojawił się na przyjęciu urodzinowym córki. Zamiast tego pod koniec dnia na jego profilu na Instagramie pojawił się wpis dedykowany Penelope, która w środę skończyła 3 lata.

Penelope DisickPenelope Disick Screen z Instagram.com/letthelordbewithyou/ Screen z Instagram.com/letthelordbewithyou/

Jedna z niewielu rzeczy, z których jestem dumny w swoim życiu - podpisał kolaż zdjęć córki Disick.

W zagranicznych mediach post Disicka określa się mianem "rozczulającego", choć naszym zdaniem bardziej pasowałoby określenie żenujący. Tym bardziej że pojawił się późnym wieczorem, poprzedzony zdjęciem klasycznego auta, którego celebryta "potrzebuje ASAP" oraz zaproszeniem na wspólną imprezę.

Disick aktualnie przebywa bowiem w Vegas , gdzie ostro imprezuje, co przy jego uzależnieniu od alkoholu, nie wydaje się być najrozsądniejszym pomysłem. Tymczasem jego córka wraz z mamą, bratem oraz babcią i znanymi ciotkami bawiła się na imprezie w Disneylandzie. Internauci bardzo krytycznie oceniają postępowanie Disicka.

Nawet nie było cię z nią w jej urodziny! Powinieneś być przy swoich dzieciach nawet jeśli chcesz prowadzić imprezowe życie.
Wróć do domu Scott, zacznij podchodzić do życia poważniej, bo stracisz to, co masz najcenniejsze.
Chyba się nie napracowałeś przy tym, prawda? To nie są nawet zdjęcia, które sam robiłeś, ale pobrane z mediów... Nawet nie mogłeś się tyle postarać, aby zrobić córce bardziej osobisty prezent.

Nie można jednak wykluczyć faktu, że obecności Disicka nie życzyła sobie sama Kourtney Kardashian. Ostatnie lata ich związku nie należały do najłatwiejszych, a rozstanie miało przebiec w dość nieprzyjemnej atmosferze . Przez zdjęcia z byłą dziewczyną , stylistką Chloe Bartoli, z którą Disick bez skrępowania wymieniał czułości na wakacjach w południowej Francji, Kardashianka miała poczuć się "upokorzona" i wysłać smsa, w którym poinformowała byłego już partnera, że nie ma po co wracać do domu.

A co Wy myślicie o "życzeniach" Disicka?

karo

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.